Prijava

@NekoOdNekud
сад си био тамо, пишеш нам касније?

Evo nas na Marsu, zene su im iste
nijanse ih dele a u glavi nisu ciste
zelene su boje mrsave i krupne
malo gore malo dole odma srce pukne

Jedino im smetaju kocka, duvan, pica
bilo da smo crna, bela ili zelena bica
ostacemo zato u svojoj raketi
jer su zene proklete na svakoj planeti

Sta da radim da se nadam ne mogu
tako si visoko, a tako na dnu
a za tebe vise nema povratka
sta uradi ova kurva zelena

Стеван

@NekoOdNekud
сад си био тамо, пишеш нам касније?

naravno brt, samo da večeram

neverovatno je kakve fotografije tih nemih svedoka tmine mi sada mozemo da napravimo

Vi to stvarno verujete da su oni poslali neki tamo Vojadžer? Jeeeste, i to mu sve putanju izraćunavao neki gitarista. To bre sve CGI i Džejms Kameron.

ovo je napravljeno pre 30 god... vojadzer vec 40 godina putuje, sad je otiso toliko daleko da signalu otud treba 18 sati da dodje do zemlje, i obrnuto.

jel bese vojadzer izasao iz solarnog sistema skoro?

jeste

In August 2012, Voyager 1 made the historic entry into interstellar space, the region between stars, filled with material ejected by the death of nearby stars millions of years ago

odgovorio sam sam sebi tuto

Sećam se kao klinac kako sam čitao o Vojadžeru u Galaksiji, eminentnom časopisu za popularizaciju nauke. Bio svetsko čudo progresa i najava letećih automobila u dvadesetprvom veku, kad dođe era Vodolije i svet uđe u viši stepen duhovnog razvoja.

Sad Vojadžer putuje sam, skoro niko ga se i ne seća, a kad se bude vratio živ iz druge galaksije jebaće nam majku svima ako ga kapetan Kirk ne zaustavi.

Bože, koliko je život od mene napravio cinika.

haha koji je to bese deo star treka?

a kad se bude vratio živ

Citao sam SF pricu o tome, zvao se V'ger i bio mnogo zao prema Zemlji.
Ovo V'ger zato sto su mu se neka slova u natpisu obisala usput.

Сећам се тог часописа Галаксија, нисам ниједан број пропустио, штета што га угасише.