Prijava

ja bataljujem ovo sranje, stvarno ne mogu da pratim svaki vikend kako je odigrao jure lalić. ne znam što sam uopšte pravio tim

Немој брт да одустајеш. Живот није равна линија, има ту и успона и падова. То што си сада прикован за дно, не значи да ту треба да останеш. У људском днк записана је само јњдна ријеч - борба. Не смијеш се предати. Мораш наћи снаге да устанеш и изађеш из тог суровог просјека. И кад почнеш да радиш на себи, резултати ће доћи. Не, нећу те лагати да ће ти бити лако. Мораћеш сваких 7 дана да се суочаваш са Лалићима, Чебуларима и остали кошаркашким величинама, али само тако ћеш моћи да стигнеш до циља и побиједиш Стецана у његовој игри. Што би један учен човјек рекао, МОШ ТИ ТО!

Ma brate gudura i brancilo u timu su. Ne vadim ni djembelog sofoa od pocetka iako je kurac. Necu ni menjati osim ako se neko ne povredi

Шта је са сајтом АБА лиге? Нестала им статистика за целу ову сезону, јеб'о ји Новосел онај.

Направили нови, нађи га преко гугла, на телефону сам. Мада је исти као стари, само је нови лого и доминира плава боја уместо наранџасте.

Опет сам други. Нећеш још дуго моћи да бежиш, Млато!!

Ал сам попушио курчину ово коло, па то није здраво. Ни цијелих 100 немам.

Kakvo usrano kolo, ko prebaci 100 može da bude zadovoljan. Ja oko 55 od osmorice.

Jel kod vas na ovom novom sajtu, kad uđete s kompa, na lijevoj strani okomito stoji traka sa preporukama društvenih mreža, gmail i slično...Smeta mi to sranje, ne mogu da listam kola unazad jer stalno iskače prokletinja...Kako da sklonim to?

Valja sad prodati Mitra i biti sretan ako od igrača koji dođe umjesto njega i još jednog kvalitetnijeg, koga ću kupiti za razliku keša, u zbiru budem dobijao njegov prosječan indeks..

NEMAM NI JEDNOG U MINUSU NI OVO KOLO! OPAAAAAA!
Ou vejt, nemam ni u plusu... :(
Teško ću nagurati i 90+.

Погано коло па то ти је.

Pa dobro da li je realno? Hahaha ovoliki padovi/usponi (da ih tako nazovem) nemaju ni u žemskom tenisu.
Prvo kolo:
http://i.imgur.com/40p2QY0.jpg
Danas:
http://i.imgur.com/y7HITZ9.jpg

Pogledajte trojke. U prvom kolu 0/10, sad za 13-14min. 4/4. Pa jebemte fantaziju u dupe!

Прилична гужва у топ 4, остали мало више заостају, али има још доста времена. Први пут сам ушао у првих 100, и то једва, 96. место. Засад слабије стојимо као лига.

Шта мислите о Врањешу, хоће ли почети да пада полако или ће држати просек од неких 15-ак индексних поена?

Мислим да сам све гледао сем Сутјеске. Шта знам, мислио сам да га убацим али ми се није уклопио у рачуницу. По досадашњој статистици, не би било лоше имати га у тиму.

Ја га имам од 3. кола мешчини, расте му цена и у следећем сигурно, али онда већ би могла да почне да пада. Зависи од тога какв буде у следећој утакмици. Видећемо.

Vranješa nisam hteo da ubacim nikako, ne verujem da ću ga i sad ubaciti, baš zato. Sve sam mislio kenja ga na početku padaće, hoće kurac izgleda.
Imao sam 106 na kraju kola, loooool. Ojebao Vuk sa 22.

Peti sam, al mi ova cetvorka mnogo pobeže u pm. A tek vrh rang liste za 200 poena u pm.

Ja imam Vranješa od početka i ostaviću ga bar još jedno kolo zbog rasta cene. Zeznuo sam se što nisam uzeo Kuka kao što sam planirao nego Pavlićevića, računao neće Kuk sa 33 godine moći da iznosi kvalitetno 30+ minuta po utakmici dvaput nedeljno. Sad sam u dilemi dal da rotiram njih dvojicu, a moram Komatine da se rešim sad ili posle sledećeg kola, još u timu imam Rakićevića koji ide na Zvezdu i Budućnost u naredne dve i M. Nikoliča koji je nešto povređen.

Mili moji sad gledam tabelu i kontam da bih ladno bio prvi da ne držim Brančila u ekipi. Momčina ima prosečno 2.52 boda po kolu, a imam još taman bodova u šteku da bih mogo da umesto njega kupim nekog sa prosekom bar 8 i da pišam po fantaziju. Ali pravila se moraju poštovati

Pozdrav svima! :)

Normalno brt pa nema prodavanja vere za veceru ja od pocetka furam brancila i gudurica zao mi sto moram luku da vadim sada