Prijava

Zašto sam izbacio Bilana... :( Mislio sam da će ga urnisati trojac Cirbes/Sofo/Nastić, da će nešto iskombinovati da ga zaustave....

Isto sam razmisljao, s tim sto sam ja jos plus Gordica izbacio. Donji deo tabele cuvaj se, stizem!

Ја сам солидно прошао, 117,4 и још чекам Анту Жижића и Милошевића из Игокее. Мало су ми подбацили Цирбес, Јовић и Шеховић, али су момци из Олимпије извадили ствар. Штета што Лешић није играо дуже, Хроват ми је улетио умјесто Бранчила и објаснио неке ствари. Бранчило од како се оженио, аман снајка наредила да остави муда код куће, лоло. Митја Николич звијерина. Тадија коначбо одиграо крштену утакмицу.

Има ли ико Митра у тиму? Фрајер баш подигао форму, други пут узастопно индекс преко 20 тефтери.

Немам Митра, избацио сам га после лоше партије у првом колу. Хорвата сам и ја убацио, а и Лешића хтео, па сам ипак изабрао Луковића. Али добро, цена им је скоро иста, и расте сигурно и Луковићу. Где је Шеховић подбацио, па не може на сваком мечу да има 20+, 15 је сасвим океј.

А добро, накскупљи ми је и тиму, зато кажем. Убједљиво најконстантнији играч на фантазију. Добар је Луковић, ја ћу видјети да га убуџим умјесто Тадије . Контам да наредне 4 неће моћи да се састави, по традицији.

Srećan sam što sam se otarasio Krušlina jebenog, još umesto njega ubacio Nikoliča. Sead me malo jebe al nekako ne pomišljam da ga izbacujem, sve čekam da razbije jednu kao u prvom kolu.

Isti tim kao u prošlom kolu, nisam stigao ništa da promenim, a doneli su mi čitavih 100 bodova više nego prošli put.

Imam ja luku, nisam menjao tim od pocetka

Убједљиво најконстантнији играч на фантазију

meni bilan deluje prilicno konstantno

Au jbt, potpuno zaboravih na ovo...

Imam ja Mitra, umalo ga ne prodadoh neko veče pjan. Inače, po pravilu igrači koje prodam kreću da razvaljuju.

Imam i Pota. Mitra od početka, Pota od drugog kola. Mitju Nikoliča prodao u trećem kolu, mislim da do tad nije ušao ni minut. Sad prodao Danila Nikolića iz Mege, znam da sam se zajebao, al morao sam. Imao prva tri kola Arapovića koji je igrao ko kurac, htio uzeti Zimića iz Tajfuna pred kolo u kom je imao oko 25, ali kurac, falilo para...Sad sam ga uzeo, mislim da je imao 8.

Ok, fala, baš gledam da se riješim njega ili Maleševića iz Metalca. Sad si mi otklonio dilemu.

Да, и Билан је константно добар. Мислим да сам се зајебао са овим Словенцима из Олимпије (3 комада) , наредне 2 утакмице играју са Звездом у Бг и дочекују Будућност у Стожицама. Знам да ће Лешић да вјероватно одигра на свом нивоу, али су ми Николич и Хроват упитни. Плус играју и у Еврокупу.

E Jošilo na kurac te nabijem, držim ga od početka kao kreten, prodam ga juče, on danas 23 indeks... Zato Rakićević za 15-16 min. indeks 1. Al jbg, od njega nisam ni očekivao nešto.

EDIT: Za 25 slepac!

Необично без лиге у ритму свака 2 дана...

Слепи се вратио да вам покаже како се јебе фантази, а ево и екипе

Постулати којима сам се водио при прављењу тима и којих ћу се придржавати до краја такмичења су:
1) На позицији црнца - црнац + домаћа млада нада
2) На позицији Бранчила - Бранчило + најбољи бек за кога сам имао пара
3) На позицији капитена - Симон + најбоље крило за које сам имао пара
4) На позицији безмудог гованцета - Лука + Тадија
5) На позицији говеда - брат Швабо + нека Босанчина
6) На позицији измена - младе наде из сопствене школе (ФМП)
7) Нема Гробара и нема Хрвата, мада то је исто хехех
8) Једном изабран тим се не мења од почетка до краја сезоне.

http://i.imgur.com/RYEl8fn.png

ВУКАЈЛИЈА АБА ФАНТАСУ - ЈЕБАН БИЋЕ

Добар ти тај црногорски приступ вођењу тима. Ја дркељам са измјенама, вртим комбинације и опет иза тебе. Слепи краљ, ја гомно.