Prijava

Ja kad sam rešavala kviz koji ste serijski ubica, rezultat mi reče kao vi ste harizmatični vođa kulta - Čarls Menson. Interesantno da smo Menson i ja oboje rođeni 12. novembra

a ja kad sam resavao ispalo mi je da sam obican kurac i obicno govno...sto je tacno i tako u rl...

nebitna evo sta mi je ispalo tacno, ispalo mi je da sam tanak kurac pun govana

Hahahahahahahahahahahah jbg

Al je to smešno, aj debela odjebi ombre-smeshno.jbg

deky ima pravo ponekad

pa decko je malouman kao i onaj brejvik.ne znam zasto novine jos pisu o onom retardu.nista mi kod takvih ljudi nije zanimljivo.teski retardi koji pucaju u ljude dok ne isprazne sanzer i to je to.mnogo su zanimljivije serijske ubice, oni bar imaju inteligenciju

odjebi debela omg debela si
pezos-ukop.txt

Kako to da nema više kultista da prinose ljudske žrtve po podrumima i šupama? Zar smo toliko kao čovečanstvo zastranili da nas sad zabavljaju ozlojeđene pubertetlije?

Moj omiljeni serijski ubica je Ted Bandi. Tipičan šarmantni psiho
https://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Bundy

Kako to da nema više kultista da prinose ljudske žrtve po podrumima i šupama? Zar smo toliko kao čovečanstvo zastranili da nas sad zabavljaju ozlojeđene pubertetlije?

Nema, provalili islamisti i djelom hriscani kako vrbovati povodljive ljude.

SERIJSKE UBICE MOGU DA MI SE NASISAJU KUR(OĐE IDE ONA ZVIJEZDICA)CA I NAPASU OKOLOKUR(I OĐE IDE JOŠ JEDNA ZVIJEZDICA)ČEVIH DLAKA.

TOLIKO OD MENE

EDIT: JEBEM TI ZVEZDICE U KU*RAC

TRI U JEDNOJ I ZENA I SESTRA I DRUG

sve bi ta govna trebalo pobit

a vidite ljudi, jedan je život, ne znam zašto se zamarate time dal ste ludi ili skloni ubistvu ili samoubistvu ili ne, pustite ta pitanja i zapitkivanja drugih, družite se, druženje je najbitnije

Jeste matori na fejsu je sve diskretno. Kakav brat

Pitanje je Box zašto ti pratiš tu stranu ili šta je već.

Jer mi se ne diže kurac saće šesta godina.
Ma de znam da l je sponzorisana stranica ili neki moj prijatelj divljak lajkovao pa izađe na početnoj jbg to me nervira strašno