Prijava

Иначе влад, требало је можда јаче и енергичније ал испадао сам онда из тоналитета лолол

Aj mi odbanuj rasnog. Dosta sucenjem

I da napusise kurca jer napadas brusa poyy

Чак личи на оног из Дјечака.

Fejsaro svi smo mi govna lepi ali preveliki je nelol napadati ni sa čim izazvanog Brusa ili Bobija Brauna fazon i taj profil ljudi. Čemu? Ajd dok je bio moderator pa da glumiš buntovnika ali sad nema potrebe jbg. Čovek piše i svake prestupne godine napiše post na forumu i to je to. Zakači se za nekog mlađeg ako ti je gušt ali ga nemoj posle brisati sa fejsa kad se sporečkate.
Ne branim Brusa ja niti ima potrebe sprcao je taj dovoljno godina u dupe i nije ni mutav pa može sam. I da Bruse nemoj opet uzimati lično neke nebitne stvari ko onda kad je bilo dogorelo i kad tebe niko pomenuo nije.
Sveti Bohor braću miri.

Bohore lepo zboriš, žao mi je samo što cena mudrosti je glava ćelava.

Bohore lepo zboriš, žao mi je samo što cena mudrosti je glava ćelava.

Deki, Bohor postavljaa nove standarde - ćelavi svetac lololo

Jao brate kad pomenu da ti kažem ovde. Neko veče neki klabing baš ljuti i ja odem na kratko ostanu 2 druga i 3 matorke prejake. Pita ona jedna gde je otišao mali ćelavi i kad će da se vrati axaxaxax pa jebem ti mater u pičku matoru ja

Bohore šta te boli kurac, matorka je sigurno u fazonu onoga da su ćelavi ljudi seksipilniji, pa te zato tražila.

Pa to ima smisla. Visak testosterona.

Lik vozi bmw, fura z3 i kera ljućeg od Brejvika nema taj ničega višak he he

Sem premija na mleko, razume se.

A ne znam nisam razmišljao o tome. Rekla mi da ličim na Stetama pa me kupila time. Ja nju kupio posle kad smo krenuli kući kad na parkingu zasijala su sva 4 migavca posle dodira pejdžera

Lik vozi bmw, fura z3 i kera ljućeg od Brejvika nema taj ničega višak he he

Hoćeš da kažeš kako Sveti Bohor Velikomučenik ima nekog manjka?

PU, PU SOTONO LOLOLO

Rekla mi da ličim na Stetama pa me kupila time.

ne znam da li da se smešim pederski ili da se divim tvojoj dovitljivosti. Staviš Stetama na profilnu, 5 dana kasnije poistovete te sa njim, ingeniozno.

Axaxax duvaj ga čupavi. Reče baš da se iznenadila koliko nemam mali kurac s obzirom na sve to