Prijava

Ja imam 135 i jos trojicu sutra.

121, званично, ребић имао раст цене за 0,3 иако је био на -2 :Д
ребића остављам и после овог кола, он испод 5 не може, а тешко да може и да оде у минус 5 да ме унакази.

за мене је коло завршено, и колико год деловало јадно, ово ми је рекорд до сад. углавном, откад сам почео да већам мало озбиљније, набацио сам 40 кредита, иде на боље!

149,8 + Кузминскас и Едвин Џексон.

значи 200 потенцијалних. јеботе, а ја још задовољан што сам изгурао 120 :(

Prokenjalo me, od šestorice 133.9, od toga jedan negativan...

Ја убо са Квинсијем, остали просјек и испод просјека. Није лоше коло, али ништа сензационално. Мрзи ме да рачунам збир, имам још тројицу сутра.

Едит: 108,4 и још Зизис, Синглтон и Клавер.

Ја нисам рачунао, има све већ на сајту.

Цоа, мало би било много да два кола заредом имају 50 у збиру, али се надам да ће имати 30 и нешто.

Требало би да добацим 140. Није лоше коло обзиром да сам прошло коло имао 73 јебена поена.

Beži bre Coa, ja gledam kad je Bohor krenuo da igra fantazi.

Loš sam, loš, tonem lagano, a nemam nekog iskustva u igranju fantazija, pa ne znam kako da se izvučem, taktike bez.

Još dvojica mi ostala za danas, nadam se da ću se malo popraviti.

Inače, sam sam tek video, drugi sam u ligi po broju poena i broju ubačenih trojki, Mutin Radnički zovite me

Ima li mlatoni još uvek bungu-koloa u timu? Konačno sam pogodio s nekom izmenom, hteo bungu-koloa, i stavio ga, i onda ubacim smita iz makabija naknadno, smit izgurao 14, BK u minusu nakon 30 minuta. Doduše, videćemo za veseli - klaver izmenu tek.
A adams - rebić pogodak kola. Doduše zahvaljujući tome sam uzeo smita jbg.

Beži bre Coa, ja gledam kad je Bohor krenuo da igra fantazi.

џДДДДДД

бунгу коло на -3 чини ми се, срећан сам што се нисам зајебао к'о коњ.

Ima ga Coa. Koja taraba od igrača.

Harangodi jedan od najboljih igrača na fantaziju otkad sam ga prod'o, a ukopao me je k'o konja, i on, i mahmutoglu, i strelnieks, i lelup, i sad svi redom ispišaše seme im jebem. Ali harangodi ubedljivo najviše jer je bio skup, a donosio 4 i.poena. I sad razmatram da li da ga vratim, ali jebaće me bojim se :(

...два спољна из Уникахе...

nisam hteo da ti napišem odmah da ne bude da baksuziram, ali znao sam odmah da si se zajebo. pretpostavio sam da imaš džeksona i mislio sam da će on u minusu da završi, jer je veoma nekonstantan, a indeks mu zavisi isključivo od šuta. što se kuzminskasa tiče, on mi baš ide na kurac, lik koga preterano sere u evroligi (mada nisam mislio da imaš njega, pošto kad se spomenu spoljni igrači ja prvo o bekovima razmišljam)

Да, и сам сам предосетио зајеб, али добро коло у целини, ипак. Само што му га ти баш дајеш, опет имаш скоро 100 поена предности. Је л' овај Млађин резултат најбољи досад у нашој лиги?

Bungu-Kolo i Ejenga jedno kolo useru pa drugo razbiju, znaci sledece opet imaju 50 zajedno al prodacu ih ipak. Ja konacno ubo izmene, Pol Dejvis, Hanter i Preldzic ojebali, losi bili ovi starosedeoci. Nije mi se svidjalo sto sam imao dvojicu protiv Barse al na kraju je super ispalo. Sad mi vec tim lici na nesto al ovi u vrhu gaze, bice jebeno stici ih.

Nisam procitao pravila tamo, koliko izmena ce biti dozvoljeno pred pocetak top16, jel zna neko?

A team with less than ten (10) players on its roster once the weekly playing cycle begins will not be a valid team. Such teams will receive no score for that week. Each team will be allowed to substitute three (3) players per week. The substitution period begins shortly after all weekly Euroleague games are complete and will expire a few minutes before the start of the next week's first game. Unlimited changes will be allowed between the end of the Regular Season and the start of the Top 16. Once the Top 16 starts, a limit of three (3) changes will be allowed between weeks, the same as during the Regular Season. Unlimited changes will be once again allowed from the end of the Top 16 until the end of the Playoffs.

ово ће већ бити интересантно, десет измена...

ја већ имам оквирно тим за следеће коло, убацио сам и бунгу-колоа и хантера, првенствено због кредита који би требало да донесу, још увек морам да се поправљам с "финансијског" аспекта, из истог разлога сам убацио и квинсија милера, а сад, шта ће он да поради против реала, и ова двојица, са индексом, мање ми је важно, гледам да кад тад будем конкурентнији. додуше, пратићу стање, можда и променим нешто, ал' ово већ почиње да личи на нешто, делује перспективније, уз још две измене биће топ. кад видим да стеван већ сад има 660-ак кредита, бенисио вероватно око 700, могу да будем презадовољан овонедељним резултатом, с обзиром да практично 3 играча мање имам.

Шта је са Ђентилеом? :/

повређен. није ваљда да ниси знао? :(((((((((((((