Prijava

ja 147, katastrofalne izmene vršim iz kola u kolo

144
Tačno 50 sam izgubio zbog resetovanja izmena

с обзиром да сам овом изменом на плеју усрао, и да је цирбес имао партију какву неће да понови до краја топ16, а уз то и весели и бурусис су сјебали јер су имали дупло мање од просека, могло је и грђе.

повадили ме спанулис и чеди осман добро.

bogdana sam dao za jebenog dženana musu

104 ако сам добро израчунао :плаку:

јбг, убацио ертела уместо родригеза, билана уместо радуље и томића уместо огастина, то је неких 40 и нешто поена мање

stevane, koliko imaš sad kredit?

Juju, cela dva igrača više od mene i dalje.

Šta dva jebote, za razliku bih mogao da kupim četiri ovakva kakva sad imam na sg/sf i da mi ostane za pristojnog pleja. :D

Ja sam na 545 već 4 kola, i kad napravim nešto dobro - usere me neki jak i sjebe mi sav "profit".

pa jebo te kurac, ti s tim parama možeš kakav oćeš tim da sastaviš, a ti se jebavaš tu s nekim polusvetom

пази, најјефтинији су ми саторански, уз кинзија и богдана који ме нису разорали у ова 2-3 кола. али ови скупљи су баш затајили сад, једини дилејни покидао.

pa što ne uzmeš de koloa?

то је требало да урадим кад је швед дивљак био на неких 70

Код мене сви центри/четворке (Томић, Билан, Клавер) подбацили осим овог Хариса из Јосип Броз Баскета, којег сам довео за неки кусур што ми ост'о. Лик ми дон'о 15,8 поена, односно к'о ова тројица заједно, лоло..

Ne znam da ima samo EL tema, pa rekoh ođe da postavim.

http://www.mozzartsport.com/vesti/panatinaikos-jurio-dve-mete-kuzmic-nudjen-u-zamenu-na-radaru-bivsa-zelja-partizana/127235

PAO hoće Trevora Mbakvea da dovede. Fin visoki, 4/5, kojeg je Makabi (bar u onim utakmicama prve faze, koje sam ja gledao) loše koristio. Pisao sam već da mi je gotivan igrač, prava životinja.

има ли ко идеју како најбоље искористити изостанке рејеса из реала и џамара смита из уникахе?

да л' вреди да се проба са едвином џексоном, а с друге стране ноћиони/џефри тејлор?

опет ми фали једна измена за задовољавајућ тим.
и опет ће принтезис да изује против цска, а немам га 'де.

Hvala, snašao sam se, niste trebali ;)))

kako sam usro sve sa onim izmenama, sad mi je 6 malo, ne znam koga pre da izbacim

Hahah ista stvar.

Mada ne moraš vajta da diraš, naigraće se on, samo ako ne zasere s faulovima preterano, mada nema običaj.

Meni fale bar dve, uzeo bih ajona i tejlora, judoa, pilepića i gordona.