Prijava

Pajsad majstora.

Izbacim Šveda.
Izbacim Motuma.
Kupim Ulanovasa na SG/SF da bih imao para za nekog krštenog umesto Motuma.
Mislim se Ajona će da uništi Burusis, menjam Ajona za Burusisa.
Gledam koga još da uzmem za ostale pare, dvoumim se između Frilenda i Raduljice i biram Raduljicu.

I onda negde pola sata pre zaključavanja rekoh aj da vidim ko s kim igra ono tamo kolo i vidim da Real ide na Himki. Mislim se ojebaće Ajon tu urakmicu a neću da trošim izmene da ga izbacujem pa vraćam. I ja tu resetujem, izbacim Šved-Erden-Motum i ubacim Ulanovas-Harangodi-Bilan. Hoću muda da pojedem, s onim prvim izmenama bih imao 50-ak poena više.

Da li sam ja debil?
a) da

хахах дај и твоју муку, лакше ми је кад видим у коликим су говнима други!

Сад кад напише продао дилејнија да узме неког индијанца џДДД

дакле паметно сам поступио што сам одустао од измена, видећемо колики је зајеб родригез - љуљ, а цирбеса не бих избацио никад, он би ме сјеб'о у свакој варијанти.

ako vam kažem šta sam uradio, izbacujete me iz lige sig. bolje da ćutim

брт, да те избацимо и да ти до краја лиге остане овај резултат, опет би био у првих 5 на крају, дакле немој то, него дај да тугујемо заједно.

а шта се правим фин, радује ме кад засерете! ако!

102 poena 5 igraca, sutra jos Šved, De Kolo, Burusis, Rajs i Braun

XD

77, sutra jos Rajs, Teo, Kerol i Šved. Dilejni burazer i Rendolf me izvadili iz govana.

Ajde Beni reci sad šta si uradio, ne budi peder

ubacio sam dženana musu i džemsa vajta haha
-4 kombinovano

Sad mi one moje izmene ne deluje toliko loše lol
Kog si trećeg ubacio, De Koloa ili Burusisa?

пф, очекивао сам да си узео навара, томића, цирбеса, пулена и билана и имао све укупно 10 од њих како си наступио.

мада јесу те усрали :)

ако ако!

de koloa. i to ih nisam ubacio da bih napravio prostor za njega, nego je on upao pošto mi je ostalo para.

jbg, bio na tekmi onaj givoni iz draft ekspresa, reko sad će dženan opet da pokida. još kad je najavio da će ovaj biti u startnoj... on za dva minuta 0-2 iz igre, izgubljena i faul. posle ga tek pred kraj pustio

a od vajta sam očekivao mnogo više - em je jedino protiv efesa odigrao loš meč kod kuće, em je babić povređen. i jbg

на прву лопту је деловало пресмешно, али солидном си се логиком водио, промишљени неки ризик, ал' јебига, не профитира се увек

Ubiće me veseli danas, a i on i judo će da igraju po 40 minuta, nema ko da ih zameni. Judo dobar za sad, veseli propas'.
Na kraju ću zbog veselog i cirbesa da imam 50 manje od očekivanog.

колико мртво коло, далеко било, ваљда неће да се понови овако нешто.
једина измена коју сам направио, родригез-љуљ, ми узела 10 поена. у курац, лепо сам причао да ништа не дирам.
шоми, 'де ти швед? 'де ти керол? џД

jesi uzeo printezisa, akg?

нисам, разматрао само, то ми је највећи промашај.

133 у оваквом колу, још сам и добро прошао.

ви?