Prijava

rasni je jedan od retkih ljudi koji ovde intelektualno napreduju jbg, bohorasta ekipa će se smejati ali je činjenica da ste zakržljali i da ste vukajlija2011

debeli mnogo si nervozan. al da te pitam koliko dobro hvatas u letu?

Eru idi sad baci malo svoje reale na pazlovu temu, realno preljuta je glava ali da crta na papiru nesto za vukajpiju je ono level transfer blama

Mislim ti si uvek bio uz njega ali ceetitost ti nalaze da stavis istinu iznad prijateljstva

Realno

дуче усмери сву своју интелектуалну моћ ка новим идејама за глупе теме на форуму како би убедио некога да си свој и ниси копија ола хаха или направи нови налог па се криј да те не би јебо народ овуда

ili da ostavim ovaj nalog kako bih mogao da iritiram tvoj cir na zelucu

не води ово никуда само ћу да се изнервирам јер ће ова екипа да ме напада неким дебилним реченицама које су успешно почели да склапају негде прошле године кад су добили нове идоле и у њима нашли смисао својих постојања, не можеш да их се отарасиш јер су неуништива гамад и не можеш ничим да их увредиш и само губиш време док читаш нове глупости које не могу да увреде човеку ништа осим интелигенције да се запита да ли је толика будала да уопште обраћа пажњу на идиоте, а тако се силно труде да понизе човека и да их неко потапше и каже хаха ал си му реко какав си бурзум или мрмун или нека тако легенда... једино да га отераш под претњом мацолама и индијанском ватром као букснетина дучета са окупљања хаха... одох да спавам

ex-dauni u prozivci pretiču old skulere. Okrenula se vukajlija naopački.

i dalje me mesas sa perovićem srećo oko celog tog okuoljanja. Idi dok ti nije cir puko, sweet dreams :*

ти вриштиш кад ти ћале намаже палац папричицом да га не би сисао док спаваш јер је срамота имаш већ 8 година јебига
-priča o prozivkama

Маркo
не води ово никуда само ћу да се изнервирам јер ће ова екипа да ме напада неким дебилним реченицама које су успешно почели да склапају негде прошле године кад су добили нове идоле и у њима нашли смисао својих постојања, не можеш да их се отарасиш јер су неуништива гамад и не можеш ничим да их увредиш и само губиш време док читаш нове глупости које не могу да увреде човеку ништа осим интелигенције да се запита да ли је толика будала да уопште обраћа пажњу на идиоте, а тако се силно труде да понизе човека и да их неко потапше и каже хаха ал си му реко какав си бурзум или мрмун или нека тако легенда... једино да га отераш под претњом мацолама и индијанском ватром као букснетина дучета са окупљања хаха... одох да спавам

Je li ovo ironično ili je neki Remeplov 2016?

Маркo

не води ово никуда само ћу да се изнервирам јер ће ова екипа да ме напада неким дебилним реченицама које су успешно почели да склапају негде прошле године кад су добили нове идоле и у њима нашли смисао својих постојања, не можеш да их се отарасиш јер су неуништива гамад и не можеш ничим да их увредиш и само губиш време док читаш нове глупости које не могу да увреде човеку ништа осим интелигенције да се запита да ли је толика будала да уопште обраћа пажњу на идиоте, а тако се силно труде да понизе човека и да их неко потапше и каже хаха ал си му реко какав си бурзум или мрмун или нека тако легенда... једино да га отераш под претњом мацолама и индијанском ватром као букснетина дучета са окупљања хаха... одох да спавам

Једно псовање мајке би те смирило :)

Na sta licis jebem te u usta hahahaahaha

Do duse u pravu je realni eru debeli jeste debilcina sto dozvoljava sebi da peni zbog deset godina mladje osobe drugo mu se nema zameriti, dobar covek
Pseto jel mozes ti da zacepis usta ovom botu posto moj glas nema tu snagu a ide mi na zivce

Prosecni jesmo ti i ja ok? Ja bih zeleo da jesmo

Ne znam dal si primetio ali ne odgovaram na postove debila vec neko vreme i da svestan sam da upravo to krsim ali eto jos jedan cu pregurati nekako bog stobom cuvaj se dusmana poz

Ne na zlo nego na nekog lazara markovica fazon hahahaha koji kurac jbt kad pomislim na neke tvoje postove gde bacas neke ljutine stisne me oko dijafragme tu negde ne mogu ni smeh da izbacim

mogu ja da budem.i celav brate

Hahahaha to bih voleo da vidim mislim da bi bilo jos smesnije