Prijava

:(((((
Ima slika kažem vam čak je neko kačio prošle godine ovde. Udji na rakijadu i nadji slike sa proslogodisnje rakijade.

A i jajarski je siriti tudje slike pa makar i u pvt.
Osim ako nije neka picka pa da se proceni seksualni potencijal.

Nema veze, neka... :/

Jbg, dok napravim fb, pa dok nađem original stranicu rakijade ko zna koliko ih ima, pa prelistam sve, brže će Marko opet otići na rakijadu a tad neće promaći objektivu.

A interesuje me baš.

To kao kad kupis knjigu Duske Jovanic kako uloviti bogatog muza i uopste slusati one nedojebane usedelice kod Lee Kis kad pricaju o musko zenskim odnosima,a sprcene usedelice gljive im rastu na picki

mrs jebem ti majku u picku za ovo sto si rekao

па нисам учествовао на ракијади нажалост дегенерику јеси ли толико глуп

и тај клип сам склонио јер си га качио свуда (и сад причаш како је јајарски слати туђе слике) не зато што ме срамота мислим јесте глупо ал нити сам плако нити сам се мајмунисао превише ко што ти радиш на најсрамотније начине овуда да би ико приметио твоје постојање

што се тиче љутог нисам плако ни кад сам доватио љутим прстима до курца и што се тиче конзумације тих материја мајстор сам нема шта, ти вриштиш кад ти ћале намаже палац папричицом да га не би сисао док спаваш јер је срамота имаш већ 8 година јебига

да би ико приметио твоје постојање

shvataš li koliko je ovo obrnuto od stvarnosti

ти вриштиш кад ти ћале намаже палац папричицом да га не би сисао док спаваш јер је срамота имаш већ 8 година јебига

shvataš li koliko je ovo loša prozivka

Meni je taj klip bio smiješan malo moram priznati, al ima taj klip 4-5 godina sig.

кад сам доватио љутим прстима до курца

Hahaha ovo je smešno.

схваташ ли колико лоше копираш оланика ти и та екипа дауна на челу са дучетом

јел ова прозивка добра или да се не трудим више

zar nije olanik na čelu

што би он копирао самог себе брале

apsolutno ne kapiram kakve ima veze bilo ko drugi sem rasnog i tebe u ovoj temi, kakve su ti to bebeće prozivke brate? baš osnovna škola nivo

од твојих прозивки се иначе целом сајту тресу гаће хаха

baš osnovna škola nivo

Kad rasni bude bio srednja tretiraće ga kao srednjoškolca :))))))

izjeda te sujeta, ne bih ti ni pisao ništa jer mi se jebe za prepirke na sajtu haha, ali
'' ти вриштиш кад ти ћале намаже палац папричицом да га не би сисао док спаваш јер је срамота имаш већ 8 година јебига'' je baš znojenje