Prijava

Nikog ne boli kurčina, jer je niko ni nema. Ja imam i to ooooogggggrrrrooooman i zato me i boli.

HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAH
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAH

Tolika dužina Penisa nikako nije za podsmeh, nego za divljenje.

Jaja mi se klate, kita do salate, moram kući poći, imam jebačke moći.

Pametno koristi svoju kurcinu!

VETAR DUVA MUDA MI SE KLATE DAJTE PIČKE AKO BOGA ZNATE :DDD

MUDA SU MI SUVA, PIČKA PUNA BUVA, PA NE MOGU JEBAT', IDEM KITU ŠETAT.

ma koju kurcinu da iskoristi pametno,ovde se svakakvim klincima veruje,ja kad napisem da imam ogromnu kurcinu to nije nesto cudno,nikad nisam kacio na forum,ali ne biste se smeli kladiti u drugacije,jer sam veliki covek, imam velike shake,nemam komplekse i objasnjavam preljuto,pa se moze jasno videti da je ril tok,verujem kad da imaju ogroman kurac kazu pezos ili shomey,clannad,dok je ovaj samopotapam klinac od 12 godina fazon ceo dan prica o jebanju na cetu i baca skecheve jova radovanovic bi se postideo level i sad on kao baca tu neke imam ogroman kurac fore

Niko ne veruje dok se ne uveri u stvarnu veličinu... Ko ne veruje, ima uvek tu mogućnost ( a i čast ) da me zamoli, pa da mu pokažem močugu. Naravno, ovo se mora odigrati u otvorenom prostoru, jer moja močuga ne bi stala ni u jednuzatvorenu prostoriju ( zbog gabarita ). Ukoliko ti kažeš da veruješ da neko ima veliku kitu, to bi značilo da si je ti gledao, ili opipavao...? I Samopotapam nije klinac od 12 godina ( zajebo si koju godinu ), i ne visim na četu ceo dan, jer da visim ceo dan, kako bi imao vremena da jebem, pa da to posle ispričam.

ma koju kurcinu da iskoristi pametno...===> pa valjda svoju, neće sa tuđim kurcom jebati?

moze se pretpostaviti skoro sigurno po necijim psihofizickim osobinama,zato njima verujem,a tebi ne,svako prica za sebe da ima ogroman kurac,cak i vejv rajder

ne visis po ceo dan,ali stalno pricas o jebanju i mislis da je to dokaz da jebes?...po meni je to dokaz da ne jebes

Ustvari, zašto bi nekoga zanimala veličina penisa xy osobe? To zanima samo partnerku, i eventualno švalerku. Mogu i ja napisati da mi je 56,37 cm, ali je to nerealno.

Ps. Pretpostavka je majka svih zajeba!

pa kad vec svi pricamo o tome kako imamo veliki kurac,da se kaze ko je ril a ko ne