Prijava

Gvozdene, ko tebi brani da se zabunkerišeš? Igrajte 0:0 deset partija, pa ko prvi popizdi, nek krene u napad, šta to, kodeks, kompleks, beogradski sindikat, igraš kako god ti softver dopušta, koga boli kurac.

Nadam se da ćete premostiti raskole koji su se stvorili u hax redovima.

kako smo mi vama dali 5 golova ako smo obojica stajali na golu?
mi smo isto ovako igrali i prve 3 utakmice kada smo izgubili samo sto je on bio nazad a ja napred
znaci jedan na golu jedan u napadu ISTO KO TI I KOLE STO IGRATE
mi smo prvi dali gol i onda je kole krenuo da napada i primili ste jos golova
isto tako smo i mi kada smo primili 12 komada izletali jer jbg brate drugacije neces stici prednost
tebi ako smeta kako ja igram mozes slobodno da prestanes da igras
koja je poenta takmičenja ako ne želim da pobedim?
da se igram?
mogu da se igram u bilo kojoj drugoj sobi ovde se znaju neka kao pravila i svi igraju po njima
mislim ne znam ni što ti pišem nubara si aj poyy

kako ste nam dali pet golova ako ste stajali na liniji?
jel cemo sad kao deca da se raspravljamo na ovaj nacin kontraargumentacija na osnovu bukvalizma. Igrali ste kontre, ok.
a za ovo sto lazes da ste tako igrali nemam reci. vidi se zasto si ti lakej a coa dirigent ti si averidz.

mozete svi da mi se napusite kurca. otisao sam iz sveta haksa pozz

Nemoj da ideš, nije to rešenje.
Evo šta je rešenje: Dođi večeras, stavićemo lakija i koleta naspram mene i kapuna, mi ćemo igrati najgori mogući bunker i za 5 minuta staviće nam minimum 6 golova. Čisto da vidiš da imaš razlog da se ljutiš samo na sebe.
Inače mrzi me sad da ti odgovaram na sve, jer ja jesam cigan jbg i jebao bih se za prvo mesto na ovom turniru pozz

хахаха, какав show

гвозден ме подсећа на идана вереда у дербију кад је звао целу своју фамилију да гледа меч, а он није ни играо лол

Капирам да је звао ћалета, брата, колеге са правног, и рекао им: "е гледајте сад како трпам ову боранију", онда га било срамота што не може да да гол капуну и изашао. :(

Волео бих да се у следећој лиги нама омогући да имамо једног џокера иза гола, па кад се лопта случајно пробије кроз наш непробојни цигански бункер да овај може да ускочи и одагна је далеко!

Тако сам се ја једном наложио на баскету пре пар година, дошли ћалци да нас гледају, и мене кренуо шут, по који улаз, ма јебемо нема шта, и онда дође нека монструмска екипа и одучи нас са фазон 21:6, два дана ме било срамота да погледам ћалета у очи лоллоол

otišo si grozdane ostala je tuga uvek će te voleti cigani sa gola

Дакле, нисте се заклети или слично, али то је било глупо , је да то није било у стилу шта се дешава када ЦОА и Капун Пицкар , сматрало се да је озбиљно речено , и усред јавног трупе где вукајлијашки морони вика лоооол хахахах Гроздан нооб и слично , мислим , могао би да развале напоље мало већим Дингоспо , али у реду , људских пичке и покаже слабост у оваквим ситуацијама , нарочито ако имате неке очекивања од целе ствари и ако је то је мало важније . Нисам љут или увредио . Јеби га , у овом тренутку смо картон ову ствар и ове Пакистанаца и јбг . Ја нисам најбољи тим играч у већини ситуација , јер ако ја нисам ограничен одређеним факторима ће увек јасно реагује на ствари које ме муче и то често може да га сломи , поготово ако не знате дуго и добро .

Зато сам наредио једном на кошарку пре неколико година , дошао Цалц да нас гледају , и ја сам отишао пуцали на улазу , јеби без обзира шта , а онда је дошао монструозно тим и одучити нас са шалом 21 : 6 , два дана мене је срамота да види свог тату у очи лоллоол

Uskliknimo s ljubavlju
Svetitelju Savi
Srpske crkve i skole -
Svetiteljskoj glavi.
Tamo venci, tamo slava,
Gde nas srpski pastir Sava.
Pojte mu Srbi,
Pesmu i utrojte!

Blagodarna Srbijo,
Puna si ljubavi
Prema svome pastiru
Svetitelju Savi.
Celo Srpstvo slavi slavu
Svoga oca Svetog Savu
Pojte mu Srbi,
Pesmu i utrojte!

S neba salje blagoslov
Sveti otac Sava.
Sa svih strana svi Srbi
S mora i Dunava,
Nebu glave podignite
Savu tamo ugledajte:
Savu srpsku slavu,
Pred prestolom Tvorca!

Da se srpska sva srca
S tobom ujedine,
Sunce mira, ljubavi
Da nam svima sine;
Da zivimo svi u slozi,
Sveti Savo ti pomozi,
Pocuj glas svog roda
Srpskoga naroda!

Zdravo Sreme, Banate
I Srbijo Stara
Ravanice cuvaj nam
Telo Knez Lazara;
Crna Goro, sestro mila,
Zdravo i ti s nama bila,
Da slavimo slavu
Svetog Oca Savu.

Milesevo slavi se
Telom Svetog Save
Koga slave svi Srbi
S obe strane Save;
Sinan-pasa vatru pali
Telo Svetog Save spali,
Al' ne spali slave,
Niti spomen Save.

Pet vekova Srbin je
u ropstvu camio,
Svetitelja Save
Ime je slavio.
Sveti Sava Srbe voli
I za njih se Bogu moli.
Pojte mu Srbi,
Pesmu i utrojte!

Гвоздене, разумем ја тај бес, још се сећам колико сам мрзео Муриња пре две године кад је у оном мечу где се Џерард оклизнуо дошао на Енфилд са чврстом намером да цео тим стоји у шеснаестерцу. И после кад сам се охладио, сетим се да ми је било драго кад је са сличном игром узео ЛШ са Интером.

Тако су ми Цоа и Капун сад били напорни, али не могу да се љутим, кад смо пре неки дан Ламар и ја у финалу играли прељуту бункерчину против Лакија и Колета. Тад си и сам прокоментарисао да је праведније што су они победили и што су успели да нам разбију бункер и то је океј гледиште, али мислим да нема потребе да због такве ствари напушташ ову нашу занимацију.

Šta se ovo dešava, ništa se ne rešava.
Šta se ovo dogadja, u srce me pogadja.
Ustani Čiča Dražo preuzmi komandu,
zaustavi ovu razularenu bandu.

ај пробај да отвориш, ти би сад могла бити пристојан хост са новим компом

Свети Саво (браћу мири) - Ходочашће 6:3
Свети Саво - АК 47 3:2
Свети Саво - Попиша 7:3

ходочашће - свети саво 4:5
ак 47 - свети саво 5:6
свети саво - диазепам 3:0 (службени)
диазепам - свети саво 0:3 (службени)

Последњи меч лигашког дела:

Попиша - Свети Саво 4:7

Честитамо екипи Свети Саво освајање првог места у лигашком делу такмичења, а за титулу шампиона ће борити у Топ 3 фази са Ходочашћем и Попишом.
http://i.imgur.com/m57qfgg.png

ČESTITKE!
Sada možete da poljubite mladu