Prijava

Митке

Е, ај нека мехка душа да ми објасни која је фора са пљувањем Семберије и представљањем је као црне рупе Балкана. Кад је почело, ко је покренуо све то? Није да се вријеђам нешто претјерано, чиста знатижеља.

ко је покренуо све то?

- Khm ;o)

Повод? Шпрдња или неки стваран догађај/особа/курва из Семберије што изговара назално а и није хтјела да ти да на студијама у Нс?

Једна риба из Белине

Mitke prika, jesi ljut nešta? - Ne bih volio to.

Jašika, bez nervoze.

Не, написао сам ти зашто питам.

Повод? Шпрдња или неки стваран догађај/особа/курва из Семберије што изговара назално а и није хтјела да ти да на студијама у Нс?

ЈЕБОТЕ, Видра је постала траженија риба у Новом Саду него Наташа Беквалац, Јелена Провчи и Јелена Јаковљевић заједно.

Ко је уопште помињао Видру од нас?

Митке мори јел истина да су у бившој Југи сви Бијељину звали говно-град јер је било једино насељено мјесто веће од 10 000 становника које није имало канализацију него септичке јаме?

Mitke, biću dobar čovjek pa ću ti objasniti da je jedan od korena tog fenomena grupacija maturanata iz Beline i njihov reprezentativni foto-album

Не знам како су је звали. Углавном, статус града је званично добила прије пар година како би начелник општине могао да се кандидује још 2 мандата као градоначелник (прва 2 мандата као о начелник је испуцао). И даље је 70% града на септичким јамама, канализација се не гради даље ево већ пар година. Иначе, по попису овом посљедњем Бијељина има 150000 становника.

Хвала, Радјарде.

Kralju, Semberci su nešto kao kod nas Čačani. Nije kompliment. Čast izuzetcima.

Poređajte mi nasumično deset glava i među njima jednog iz Beline, garantujem da ću ubosti koji je

Nije vena da garantuješ ubod, Rađarde. A to da se kupusari nanjuše na kilometar, da, nanjuše se, po koraku, govoru, crnini ispod nokta itd.

Nije vena da garantuješ ubod, Rađarde. A to da se kupusari nanjuše na kilometar, da, nanjuše se, po koraku, govoru, crnini ispod nokta itd.

crnini ispod nokta

Sta kao sramota je da neko radi neke malo prljavije poslove?

Уа те што имају црне нокте не бринем какви си људи. Ови уштогљени, напарфимисани у полакомљени су проблем.

У праву си Бохоре, стварно има стоке, ја сам то баш примјетио кад сам стигао у Нс на студијама, које трансформације и љигавштине појединаца, то је невјероватно.

Mitkaro, ti koji pobegnu iz Semberije pa misle da su uhvatili Boga za muda su tek problem.

proradila mi stitna zlezda

Кад си пичка.

nisam ti nista zavrsio za ono brt