Prijava

Stavicu 500 din na fjurija
klitcko prljavo radi ocajan boks smaracki na poene dosadan

ko ce da dobije u ovom mecu capoone??kladionice kazu klicko

e ali pazi ovo kvota da Klitchko dobije na poene je 2.75! O.o

Iskreno ne bih voleo klicko da dobije jer radi JAKO dosadne meceve, dugacke ruke ima, prednja ruka ispruzena i odugovlacki borbe. Iskreno se nadam nokautu fjurija.

http://vukajlija.com/forum/teme/68563-polako-ali-sigurno?strana=141#post_3371333
prodjose fixevi i okser, jbg trebao si holandjane u sistemu, jebes francuze, zamalo

fjuri bez poraza, ocekivao sam vecu kvotu na klicka, al ko zna jbg

upravo spala kvota na 2.63 za poene sa 2.75

D. Gallinari - Denver 18.5 -
Igra protiv Lenarda, prošli put imao 9 poena.

C.J. Miles - Indiana 13.5 +
Da ga ispoštujem, 4 puta sam ga do sad hvatao plus. Ima 18 poena prosečno u poslednjih 7-8 partija.

O. Casspi - Sacramento 9.5 +
Nije još sigurno da li će Kazins igrati, ako ne igra, biće više lopti za sve, a Kaspi je ionako u dobroj formi.

R. Jackson - Detroit 18.5 +
Na osećaj, igra protiv Oklahome koja ga je trejdovala pošto nije htela da mu da mesto u startnoj postavi. Verujem da će hteti da im se osveti.

Imam Noela plus na nekom tiketu, a Okafor igra, tako da će to malo sutra da dođe, razmišljam da ga stavim minus na ovaj tiket :) Zar ulična tuča nije dovoljan razlog za barem jednu utakmicu suspenzije, čoveče iz NBA lige koji odlučuješ o tome?

мени је лечки мрав супер форумаш, увек спреман да пружи анализиу и да савет. само тако настави друже пратим те

pa dobro nije bas neka prevelika granica na noelu, tu mu je oko proseka, moze lako u plus, mogu cak obojica

sama si sama ces i ostati mozda ce ti zvezde put pokazati

Strazbur prodao samo GG bravo Peđa.

Hvala, ćirilični Šomi, na ovim lepim rečima. Tvoja podrška mi mnogo znači i pokušaću da ne izneverim tvoje poverenje.

Uh hvala bogu Noel izgleda ne igra, taman sam prošao jedan tiket, a pošto dobre stvari dolaze u trojkama (Šomijeva pohvala i Noel ne igra su prve dve), valjda će i ovaj tiket od par postova iznad doći.

I glavna stvar: Bobi Marjanović najavljen u startnoj postavi za San Antonio!
I to će izgleda igrati protiv Jokića, ako i on bude igrao startnu. Taman sam mislio da legnem, ali vidim da nema meni spavanja večeras.

kad bi znao kad ce da mi stane ovaj bobi marjanovic sto ne broji dane proveo bih svoje noci slavno sve do zore bilo bi mi ravno

Bobi, Bobi kao buktinja, ovo ludo srce u grudima,
Bobi, jer neće da me spasi da dođe i ovaj požar ugasi.

auu lecki ovo je pure gold...gledas li kako covington igra ja da

Gledam malo više Indijanu pošto em imam Majlsa plus em mi je totalno nejasno kako ljudi igraju ovako dobro. Ali prebacujem se sa tekme na tekmu

jebase cikaga dobro mada nije da je cikago neka ekipa

Si Džej Majls 16 poena na sredini druge četvrtine, a granica 13.5. Kakav poklon. A u prošloj imao valjda 32 poena lol

Ma dobro to za Bulse, nisu baš konstantni, ali Indijana u poslednjih par utakmica dobila Filadelfiju 27 razlike, pa Milvoki 37 razlike pa Vašington 17 :) I prosečno u tim mečevima daju 120 poena. Sad će valjda da pobede 47 razlike.

da ali kapiram da ce se vec negde pre all star brejka iznivelisati stvari da ce ekipe poput memfisa uci u konstantano dobar ritam kao i uvek, a da ce polurasparcana ekipa poput indiane pasti naglo nazemlju..

hocu da kazem da ce tad malo manje me udarati po dzepu

Ma Memfis već kreće, ne sumnjam da će oni biti u top 5 na Zapadu. A za Istok blage veze nemam. Ja sam pre početka mislio da su sigurni u plej ofu Klivlend, Čikago, Majami, Toronto, Atlanta, Vašington, skoro siguran Milvoki i verovatno Boston, sad kako igraju Indijana, Detroit, pa i Njujork, Orlando, Šarlot, ko će ga znat.