Prijava

Miješaj pičkom mala svaku noć do zore penji se peni se na stol

па због тога и кажем хаха

Rađ profesionalni ispaljivač ljudi u ispijanju piva

Praviću se da me ove reči ne pogađaju...

Zakažite proslavu Nove Godine, mesta su ograničena.
http://imgur.com/iB7BLcL.jpg

Бохор
Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog...

Dal je lud vise ovao paul george !?!?!?!?!?

otišli ste daleko od prvobitne misije na temi, i zato je bačeno prokletstvo na te vaše utakmice
Zhajk ume - Zhajk zna

deky_aod
Бохор
Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog...

CapooN
deky_aod
Бохор
Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog...

Dajte jos ovih dojava iz dva u jedan i obrnuto da stavim pola kuce na iz keca u iks i jos pola kuce na pogadjate iz dva u iks. Ove ovde kuce onu dole nedam

Dobar dan saborci, odlucio sam da podelim sa vama tiket na kome cete inkasirati 100 k i vise... A glasi ovako :
Korver 10.5 +
Vejd 19.5 +
Pop 12.5 +
Midlton 13.5 +
Kaspi 10.5 +
Komatina 9.5 +
Stimac 9.5 +
Tompson 17.5 -
Kanter 11.5 -
Barton 13.5 -
Salindzer 10.5 -
Rozic 7.5 -

Daj tri najsigurnija?
Ja sinoc gledah nba da stavim jedan x i ne odigrah a došla je jedna.

3 ili 4 najsigurnija. Ako je ovo Evroliga volio bih pročitati tip Somija23 on se razume u to

Бохор
3 ili 4 najsigurnija. Ako je ovo Evroliga volio bih pročitati tip Somija23 on se razume u to

разуме се мој курац! прошли пут ми дао ванамејкера, харангодија и теодосића, сва три омашио, еј! армин би узео паре да га је испратио све контра.
додуше, можда је шоми знао за проклетство теме и узео га у обзир, па сам само требао мало да размислим... е јбг сад, ипак се разуме.
само јако само елегантно:

Наполи 1-1 и гг
Фиорентина х-2

Ne kačim ovde ništa i ne iznosim svoje mišljenje, jer ste baksuzi jebeni. Okačim Reglanda kao fiks kola, on se povredi u 3. minutu, batali.

haha
bolje da si moje špance ispratio brt

'ајде да забрањујемо приступ једном по једном и да пратимо ситуацију, рецимо данас избацимо чупавог, ако прође неки тикет - чупави баксуз, сутра боксера, ако прође нешто - боксер баксуз итд.

ја мислим да је псето највећи кривац што не узимамо паре и треба га протерати с теме и са сајта за сваки случај.

мада ме не би чудило и да жајк баца неке мађије (где је сад она слика јебему...)