Prijava

мене је бенисио одлично убедио да не узмем кузминскаса уместо ђедовића, но добро, ципсер неочекивано почупао баш. а био би фазон да бенисио има кузминскаса :Д

ти стеване имаш и шведа? или си срећом одустао од тога?

Имам га. Он и Рајс по 5, Смит засад очајан, неће ово бити добро коло за мене.

И избацио Бурузиса који на полувремену има 10, што значи да ће на крају имати 35 лоло

тако се и ја надам од бурусиса, умео је да има такве партије :Д

смит и мене јебе, у минусу је, бунгу-коло не онакав какав сам очекивао, мада с друге стране и ханга танак па ми није толико криво, све у свему - могло је много горе. да ђедовић није подбацио био бих јако задовољан.
весели и јудо неочекивано добри били, јудо могао да не промаши које бацање, лагано би 20 избацио.

Jel ovo one "turnirske pare" ne mogu da se koriste za turnire? Ili treba da izvršim neku mađiju za koju ne znam?

Могу, али прво ти ваљда скидају ове паре које можеш да подигнеш. Кад останеш без њих, онда користе те турнирске.

Ne koriste, onih 200 sam izgubio jos pre nego sto sam dobio ove. 0 na kes racunu 200 na drugom.

A osurio bih abuuu :((((

Ја сам 95% сигуран да сам у једном тренутку имао само турнирске паре и да сам без проблема играо с њима.

Елем, погледајте с којом тугом од учинка сам тренутно други лол

http://i.imgur.com/PzhF8tv.png

Баш сам се зајебао са Рајтом, реко' покидаће против Металца код куће, а он није ни улазио, не знам је л' повређен или шта је у питању. Тешко да ћу остати међу првих 8, али можда покида Штимара сутра, никад се не зна.

Pol Dejvis će zbog povrede butnog mišića morati da pauzira dve do tri nedelje, dok njegova rezerva Ruslan Patejev neće igrati do kraja sezone jer je morao na operaciju zbog udarca koji je zaradio na treningu.

Cirbes više od 854.5?

100% nemere, videću pred EL ako ne bude htelo uplatiću jebešga.

Opet uveli one "garantovane" turnire. Dobro, sa manjim nagradnim fondovima, al jbg.

видео сам синоћ, озарио сам се кад сам видео наградни фонд 50000 лоло

ал не капирам ове где је гарантовани фонд 10000, а учешће 1000 и 2000

Pa manje ljudi moze da ucestvuje vrv. (manje ljudi će se prijaviti, ili će njima preliti više)

Konačno proradilo igranje u žetone.

2 tima sastavljam, sad ću ugrubo samo, biće nivelisanja do sutra uveče.

Ne bi bilo lošo neka mišljenja nešto.

mene jako mrzi da sastavljam timove, ali videću već sutra. od igrača probati sa higinsom, ejengom, ofoegbuom, obavezno rendolf, tomić, otelo, darijus adams možda, saketi, hejnz, grejndžer ako ertel stavrno ne igra...

имам 178 динара још, направићу сад тимове за 100, 50 и 20 динара лоло

сад ћу да бацим поглед, па бацим нека мишљења

Ставио сам у тим Жорића који кошта 4,6. надам се да би могао чак неких 10 ип да оствари, што би било супер за ту цену. Најскупљи су ми Данстон и Лоџески, иако овај други игра баш променљиво. И Меклин и Квинси су ту. У суштини, немам неке претерано јаке аргументе ни за једног играча, него ето, надам се да ћу им убости добар меч.

imam dva tima na dva turnira, u vrhu sa čini mi se, ali samo još po dvojicu imam, otelo oterao u minus jebem ga usta

Видео сам да си трећи на оном турниру где је учешће 20 кинти, пошто сам ја пети ту лоло

На оном са највећим наградама сам засрао, јебем ти Лоџеског и Данстона.

На оном неком за 50 динара имам шансе да узмем неку сићу.

da, na tom turniru od 20 dinara sam imao Rendlofa čini mi se, on 0 imao tako da sam tu puko, na onom od 200 din čekam Šveda i Hauarda, ali slaba vajda..

Убацили су и НБА на фантазинова.рс
http://i.imgur.com/yLnCmro.png

Ја пре неки дан ушао на сајт после месец дана, пошто сам видео најаву на мвп-ијевој страници на фејсу, направио један тим на брзину (и то по принципу Белинели и Адетокумбо због старих заслуга, Олиник јер личи на Оланик, Тарнер због доброг просека, иако нисам гледао човека никад) и узео 200 динара турнирског новца, таман сад за евролигу.

Је л' играо неко нешто у ових месец дана или сте и ви сви баталили?