Prijava

ali odma sledeci doobaaar hahah

Lab pomenuo si Karleušu. Premnogo se pljuje i ona. E sad, odgledaj ovo, iseckaj ili kako već uopšte nije naivna glava. Uživo
Bosanci joj priznali da zna da peva kojima se posrala na glavu u nekoj emisiji nešto rekla da se deru ko volovi dok pevaju
Odgledaj ovo ozb, ne zajebavam te.
https://www.youtube.com/watch?v=Qeei-zq75ng

Čekaj, sad bi trebalo da ja tebi kažem šta je meni smešno da bi ti znao da li ja mogu da pljujem nešto što meni nije smešno? Ok. Reci ti meni šta je tebi smešno da vidim da li si kvalifikovan da ocenjuješ moj smisao za humor. A, šta kažeš na to? Vidiš kuda to vodi? Nema smisla Bohore, nikakvog.

Bohore ljubi brat, završiće ti post u temi Transfer blama. Izbriši ga dok još imaš vremena. Ova skotina ne zna da peva i to nema veze sa tim da li ja znam da pevam ili ne.

Ti pljuješ zato reci, ja nema potrebe da ti kažem bilo šta jer ja o ovoj seriji mislim da reč nisam rekao. Ni da je dobra ili loša. Samo se ''kritičarima'' poserem usta s vremena na vreme dok režem Asim Brkana za kola.

ArminVanBuuren, slazem se to sto si napisao za novinare.oni su glavni krivci.a&a su ustvari projekat-lako do zarade, gledanosti.mene to najvise nervira.sav trud oko ove serije se svodi na reklamiranje.andrija ima neki deciji smisao za humor, krevelji se, pun je energije i tako to

Jer su Vukajlijaši rekli da ne zna? Kolega nemoj da se zajebavamo. Nemoj da masa razmišlja umesto tebe.
Edit: Na Gonza sam mislio

e kad su je bosanci nahvalili onda mi je sve jasno, pa njima je fazlija bog

Oću da reknem da se maši poenta. To što Karleuša iritira celu Srbiju ne znači da ne zna da peva, što Đoković izazi i frižider kad otvoriš i što mu je otac debil ne znači da nije broj 1 na svetu i što je Andrija izglasan za poludebilka ne znači da nije kvalitetan u svom poslu. Sergej kao čovek govno ali glumac koji jebe majke itd itd XD

Pišite nešto šta ćutite sada

Ne, brate, nego ti tražiš da ti neko dokaže da ima smisla za humor pa onda prvo pokaži po kojim kriterijumima ćeš to da utvrdiš. Pitanje ti je glupo. Dobro je da mi nisi rekao "Advokado, 'ajde reci nešto smešno".
Edit: a što je najbolje, mene Andrija uopšte ne iritira. Potpuno mi je ok.

Jednostavno se neću složiti sa tobom ako kažeš da je nešto ružno a ti si slep npr i nisi kompetentan da o tome pričaš.

Slepilo je objektivna a duhovitost subjektivna kategorija.

zamislite matorce oko 45-50-55god, upoznali malo tehnologije nove, koristi se android, sad se preko vibera prica sa rodbinom, ali opet realno vecina nema veze sa kompovima, osim najosnovnijih stvari, znaci kakvi crni torenti pa i onlajn gledanje... dodju s posla, rucak, odmor statijaznam i neizbezno-zabodu se ispred tv-a... vesti, farma, parovi, vb, strane serije i filmovi koji ne drze dugo paznju, posebno ne takvom takvim ljudima.. i onda andrija i andjelka, zanimljiv, nov format, humor, opustena serija, koliko sam video prilicno realno pokazuje scene iz zivota i te musko zenske odnose i to je ljudima zanimljivo... morate malo sire razmisljati jebiga, ovo ne vazi samo za ove gore kako sam ih opisao vec i za mnogo mladje... ja sam u neverici koliko ljudi mladih koji su na kompu satima dnevno nisu culi npr. za addblock nego se jebu sa reklamama, gledaju filmove iskljucivo online i brojne druge stvari koje su meni nezamislive, na neki nacin su ograniceni na odredjeni sadrzaj, medju kojem andrija i andjelka spadaju medju najbolje stvari... ne mozete gledati sve u odnosu na sebe, nemoj da ste tako samozivi u picku materinu

Armine, da nisi napisao ovo matorci od 45 god, složio bih se sa svime što si napisao.

moze da bude i to da ti kazes da je nesto lepo a slep si npr.

kud pomenuste bosance, pa ko ne bi gledao andjelku pored lud zbunjen normalan ajaooo