Prijava

Sere mi se od tok šouova, jebote, jer postoji manje kreativan i jeftin TV format? Znaš, kao, mi se svi skupimo u studiju ko je slobodan to veče i kao seremo nešto na neku temu, i kao ozbiljni smo vrlo i relevantni smo jako. 0 truda bukvalno potrebno, i svaka šuša ima tako neku emisiju i popunjava se program od TV Pripizdina do nacionalne frekvencije. Zmaj od Šipova je bolji od tih sranja.
Bonus iritantno: popodnevni tok šou. Dovedu nekog lekara koji ima slobodno taj dan i onda seru o nekoj boleščini, i opet su relevantni, zabrinuti i društveno odgovorni.
Izuzeci su tipa Anđus (više je to neka stend ap komedija) ili kad dođe neko ko se ne vuče po televizijama svake nedelji i ima nešto da ispriča (tipa kad je bio Momir Bulatović kod Marića).

Sere mi se od sinoć evo sad tek seo na vece šolju ala olakšanja ju juu

Izasao sam iz duge veze, nisam video spoljni svet dejtinga godinama, i skoro da sam zaboravio koliko mi se sere od fejkovanja prilikom dopisivanja. Razmenite brojeve a onda cekas tri dana da jos posaljes poruku. Znas kao ti si mnogo zauzet lik imas kul zivot, nisi imao vremena ili jos bolje nisi se setio da joj se javis ranije. Prosla su dva tri dana, znas da ces joj danas poslati poruku. Prejadno je da joj se javis pre 6 popodne, zato joj u 6:30 saljes poruku od tri reci koju si smisljao ceo dan tako da izgleda kao da je sastavljena za dve sekunde. Iako poznajes zene dovoljno, i postujes ljudsko vreme i planove, ipak joj se nisi javio u 1 sat da joj das dovoljno vremena da opere kosu i obrije picku i stavi sminku, ili da je makar sprecis da isplanira nesto drugo za to vece. Jebes prakticnost, bitno je samo da ne pomisli da si pacenik.

Njoj stize poruka. 6:30, moze da opere kosu pa da obrije picku dok se susi, mada picka nije presudna jer je sigurno nece dati. Nije problem ni da otkaze kartanje saha sa drugaricom, ali nije stvar u tome nego je stvar principa. Ona je vec naucena na igranje igre bolje nego ti i svesna je da si sve isplanirao i da glumis kulocu. Na tvoju poruku ce odgovoriti sa 40-60 minuta zakasnjenja, odgovorice preko kurca i bez smajlija. Sta kurac, mislio si ako si dobio broj da odma moze dejt iz prve? Mosa bajo. Nece ona da ispadne jadna.

Racunas koliko je vremena proslo od njenog odgovora i racunas za koliko ces vremena ti odg njoj iako mozes i iste sekunde. Jbg neces da budes jadan. Trudis se da poruka bude ne bude duza od njene ali da opet nastavis konverzaciju. Kaze da ce ti javiti za sat vremena. Javi ti za 2 i po sata da ne moze. Pizdis u sebi a njoj ces odglumiti preko poruke da nema veze i da moze i neki drugi dan. Kaze ti da se cujete prekosutra.

Prosla su dva dana ali ces se ti javiti tek treci dan da ona ne pomisli da si jadnik koji samo ceka taj dan da joj se javi. Mentalnoj borbi je dosao kraj, i na njoj je da odluci da li ide ili ne. Ona glumi da nije primetila da se javljas jedan dan kasnije, i pristaje na vidjanje, ali opet nekako preko kurca da ti ne pomislis da je jedva docekala da joj se javis.

Dogovorili ste se da se vidite u 8 sati, ti vec unapred znas da ces doci u 8:15 iako si spreman da krenes vec u 4, jer jbg, ko je ona da ti dolazis do nje na vreme, kao sto vec rekoh bitno je ne ispasti jadni nolajfer. Ona te je prejebala jer odlucila da dodje u 8:26, jer je to vreme izracunala da je najoptimalnije da ne pomislis da se predugo spremala za tebe a da te opet ostavi da je sacekas.

Cestitamo. Otisao si na dejt sa svojom simpatijom nakon 7 celih dana cekanja i razmisljanja o njoj. Slede ti dva tri sata pricanja random prica dok ti konstantno procenjujes da li ces je poljubiti u toku veceri a ona da li ce pristati na poljubac.

To su pravila igre, ni ja ih ne volim ali mora se igrati po njima

Mogu komotno da me prime one govnarcine iz vajsa ili tarzanije nakon ovog teksta

Jel primila poljubac :(

Jesi ostavio veci baksis nego sto inace ostavljas kako bi nastavio igru fejkovanja?

Baksis preko 50 din je obavezan

Haha, istina ako ste popili dva produzena sa mlekom i dve case vode

Ili ako si juznije od vrcina

E a ozb nikad nisam razumeo koncept ostavljanja baksisa konobarici recimo a neostavljanja kasirki npr

Добра дефиниција брт. Може +.

Papet zajebavas? Pa ono kao kasirka sedi i ceka te da dodjes i doneses sta hoces, kad bi htela da se iscima po radnji i donese mi sta mi treba i njoj bih ostavio baksis

Konobarica: iscima se, opere casu, donese mi sta ocu, gleda da bude hladno, isprazni mi pikslu...i pritom je bolja picka od kasirke

Ne seri pseto, ne smes davati preveliki baksis jer si onda trajhard (tryhard) , a ne smes ni uzimati 20 dinara kusura jer si onda slepcina. Poenta je samo zaokruziti nesto, tipa racun je 560 din, das 600 kazes evo u redu je

Sinoc mi konobarica koja mi se svidja da racun 1060 din ja dao 1200 reko naplati 1100 uredu je, mozda sam ispao malinarcina teska ali mnogo joj je 140 din baksisa

Ko je jebe što nije učila školu

U kafani častim uvek. Kasirkama ne dam jedan jebeni dinar više.

Dragstor ispred zgrade, vraćao sam se sa poslao i kupio šta mi treba, al mi falilo tipa 12din, i kazem ajde doneću kasnije da se ne cimam sad. A toj debeloj kurvi nikad ne uzimam kusur tipa desetak dinara, a svaki dan kupujem tu. I ona mi neda jebem je u usta. Morao sam da se penjem na 6 sprat bez lifta i opet da silazim.

Od tad, jedan jebeni dinar ne ostavljam. Sve uzmem i u kasicu prasicu stavljam.

Govna kasirksa jebem ih baš.

Aj maestro ne blamiraj se, u zavisnosti od racuna ide baksis al sve ispod 150 dinara je blamiranje i ponizavanje onoga ko radi

Najjace od tih marketa mi je sto sam u dragstoru ispred zgrade kupio neki sos nebitno recimo 180 din,platim i izadjem dva koraka iz radnje vidim istekao rok pre par meseci. Reko dojaja,vratim se unutra bla bla svim ostali sosovima sto prodaju istekao. Reko ok nema veze,evo racun daj pare nazad. A ne ne ne smem ja mora menadzerka da dodje pa ce ona. Reko zbog 180 dinara jebenih mora menadzer nema dve sekunde kako sam platio,ne treba ti menadzerka kad imas policu budjavih proizvoda. Dodji ujtru tu je menadzer od 8 do 10. Reko vazi vidimo se nikad,sad se otvorio maksi ovi propali prodaju dva leba,zatvorice se uskoro.

Baksis treba da bude bar 10 posto nije mnogo 140 nego si ti sirotinja.
Ako je 220 ti kazes 250 onda je ok.

Trebao si da je pitas da li treba da cekas menadzerku i ako oces inspekciju da zoves

Ja sam tako imao jednom problem sa cokoladom kupio 3 komada dodjem kuci one sve bele onako. U roku su bile ali bele jbg ne znam razlog al me i ne zanima(nemoj neko da skecuje sa belom cololadom nisam bas tolika indija pakistan). I ja se vratim i reko evo ovo daj druge ona kao nja nja tako neki fazon ko tebi. Maksi je bio u pitanju nisam pomenuo ja odem do rafa gledam one cokolade reko ja cu ovo da otvorim da vidim jel valja ona kao pa nemoj pa sta ako ne valja. Reko a sta ako ne valja i prodas nekome? I krenem ja da otvaram redom cokolade da nadjem tri koje valjaju ma kurac odustanem posle desete sve bele jbg. I nista kazem joj ja vrati mi pare da idem polako i ona zena mi vrati sta da radi