Prijava

Nisam ja rekla da si povrsan :) izvini ako je tako zvucalo. Samo ne zelim da posaljem sliku, to je sve.

Nisam ja rekla da si povrsan :) izvini ako je tako zvucalo. Samo ne zelim da posaljem sliku, to je sve.

Nisam ja rekla da si povrsan :) izvini ako je tako zvucalo. Samo ne zelim da posaljem sliku, to je sve.

Izvini pseto, bio sam sebičan, nisam mislio da bi neko želeo da se priključi. Neće se ponoviti.

Poslaću ti pvt posle da vidiš, ali garantujem ti da ćeš isto da oceniš, 11,6.

dobro onda mi pricaj o svojoj licnosti, sta te ispunjava i to, izgled je ionako precenjen

edit: nemoj da neko skecuje sa ovim "ispunjava" nemoj da ste seljacine pls

fala coa :#

edit: ovo fala je bilo za brisanje posta sto se slike tice nije to to kada devojka sama ne posalje to je kao kada neko trazi br telefona za ortaka i te klinacke munje odrasli smo ljud, treba da se osamostalimo vise

Daj pošalji jbt. Tako smo Pseto 88 i ja razbili mit o Sasvimnebitnoj. Svi bili u fazonu debela a devojka zapravo lepa ko lutka

Lutjena
Nisam ja rekla da si povrsan :) izvini ako je tako zvucalo. Samo ne zelim da posaljem sliku, to je sve.

Ne spemujte temu. Ja sam 3/23.eto

ok, ovo je plus 1 bod za skromnost i nesujetu

sad tek zelim sliku da vidim

Nije mi ok kad u aktivnim temamam vidim naslov teme koji prethodno nisam čitao, kliknem, pokaže mi prvu stranu, ono tamo navedeno na šta se tema odnosi, i postovi vezani za tematiku, a onda pogledam šta je poslednje pisano na njoj, kad ono, nema veze sa temom. Nije da mi je teško, ali uvek se malo razočaram, jer ne mogu da nastavim priču onu sa početka teme, da ne bih ispao glup i upadao bez veze, nego moram da čitam kako se tema razvijala. Zahteva malo napora.

Opravdano, izvini.

Citiraš prvi post í cepaš po svom

nije ti bas ok da sada upadas sa tematikom teme

Valde jbt vidiš da radimo nešto ovde?

Наравно да није у реду, али зашто би другима било ок ако мени није лако? :(

Nije mi baš ok kad vidim da nekome nije lako. Ne potresem se mnogo al mi nije baš ok.

А не видим, читао сам само први пост и пар на последњој страници. Нећу више :)

Sad je gotovo. Slika Lutjene se neće sama u PVT-u pojaviti