Prijava

Eh, žao mi je, Bohore, ozbiljno. I ne osećam se baš dobro zbog toga. Da ti pošaljem nečiju drugu sliku u PVT kao iskupljenje?

lutjena ako ti nije ok da jedan valdemar strada posalji mi sliku u pvt do ponoci pa cu ja videti sutra jer klabingujem ljuto pa nisam ovde to vreme ali ima ono da pise pre koliko je poslato pa cu po tome znati znas ono dole desno u cosku

Ma jok, nemoj da se maltretiraša. Vidim da se iskreno kaješ a to je dovoljno

hahahah na ovo gde pise pre koliko moze i da se klikne jeste znali to?

Nije mi ok što ne mogu se navatam s Ps88 za šah. Takođe mi nije ok što kad pokušavam da igram na telefonu, okomito tabla bude presitna a vodoravno ne može da stane čitava.

Džonovane kontam da Lumiu imaš

Ne brt, ja ne znam štae to.

Čudi me onda da te zeza šah

Da gledam kako se lutjena i bohor svadjaju mi je kao da gledam tasta i taštu da se svadjaju, baš mi neprijatno, nemojte

Nije ti baš ok... Nestane struje malopre i nemam neku sad zgodnu lampu ili sveću, nego nađem onu žutu što palim kad dođe pop i upalim i legnem malo na sećiju, prekrstim ruke, da dremnem i žena kaže "jesi to umro, hehehe"
Nije ti baš ok, ženo

Mene bi najviše uplašilo to "hehe", da preskočiš ti podvarak što sprema za sutra, ipak.

није ми баш ок што каунт није лупио бекенд својој жени после таквог изразито небогоугодног и безобзирног скеча

Ja retko kad mislim ali sad bih se složio sa tobom

dzonovane kada budes teo saha s tobom igram i mrtav umoran i kada sam u guzvi zauzet u sluzbi za tebe sam tu da popravim daaaan i kada ti se place stegni me jos jace znam gde prave najbolje kolace

ajde i sa tobom deki deki ciganine crni nemj da se srdis ne volim ja njega vise od tebe