Prijava

Glumac je došao u Srbiju kako bi mu večeras bila uručena nagrada "Braća Karić" za dobročinstvo i humanitarne aktivnosti.

brate, ok je da radiš emisiju na istom koceptu, al da pokušavaš da skineš mimiku i sve ostalo od Džona Stjuarta.

Jebiga Kizo, kod nas je svaka emisija ovakvog tipa čista kopija sličnih iz Amerike.

kesic nista u zivotu nije sam smislio, napravio, uradio, improvizacija nula teska, zasto je popularan jebem li ga..
emisija mu je cenim ok, mada nisam gledao, ali on je retos

па он ни не каже да све то смишља, прави прилоге, фотошопује, едитује клипове итд. нити је потребно, то све раде други људи, у овом случају њузовци. он је водитељ и то је то, као што је случај у милијарду других емисија из целог света са сличним концептом. а то да ништа није сам направио смислио итд. просто није тачно, док је био у метрополису имао је дезинформатор а можда и још неку емисију, нмг да се сетим, где је све сам радио са још једним ликом. после и у фајронту исто није имао тим који ће све да ради а он само да води, мада је другачија емисија била

елем, ПРОДУЖЕНИ ДРЖАВНИ УДАР па ја сам потпуно заборавио на ту епску најаву од пре год дана

Stoji, da i drugima pišu ljudi, to je sasvim normalno. Ali neki drugi znaju materijal da koriste na duhovit i zanimljiv način. Jebote, Dejli šou i Kolber riport su najbolje informativne emisije u SAD, iako im to uopšte nije bila namjera. A ima i humora. Što takvo nešto ne bi moglo i ovdje.

хахах а брт тако можемо за 99% ствари које су боље у америкама
а и како да нам икад буде боље кад имамо вучићевића, контам да га и ови из власти свако мало зову да се искулира и да не буде толики ретард јер бламира све

ma znam kesica od ranije i sta je sve radio i kako, i to bi mogao da radi bilo ko drugi, zato me cudi kako se drzi i provlaci retard jbg

Video sam ga neki dan u crvenim starkama totalno kao mukica deluje

Tj nisam ga video umalo da ga zgazim kolima zato sam ga i primetio inace totalno deluje ko neki random reme nikad ga ne bih zapazio

брт то је водитељ, тв лице, воли га камера и то, ко да мора он све да смишља. имаш и горих што се провлаче по телевизији читав живот а ретоси тешки, типа Деки Пантелић

Sanja marinkovic

Aca stojanovic

Luka tesanovic

Bosko jakovljevic