Prijava

Ja samo da cestitam dobijanje pozivnice za NATO.

sto je babi milo to joj se i snilo

A vama se snila američka kita, pa vam bilo milo, pa eto posledica.

kao onomad kad bjezaste, evo sad ce godisnjica mojkovacke

Bježasmo, od onih koji vas danas maze po glavicama, a nekad ste se borili protiv njih. Mi nismo promenili stranu, a vi?

Веру за вечеру, поштење за печење, ДЕДОВИНУ ЗА РУБЉЕ, а ГУЗИЦУ ЗА ДОЛАРЕ И ЕВРЕ!

Valdemare, pijan si.

Znate li da je buzdovan upotrebljen prvi put u istoriji u 1. Srpskom ustanku?

знате ли да је струја постојала и прије Тесле?

Valdemare, pijan si.

Možda, ali sam u pravu.

знате ли да је Бетовен био глув?

знате ли да је Митар Мирић родом из Богутова села код Угљевика код Бијељине?

Знате ли да су њемачки и шпански језик сличнији него српски и мађарски?

Crnogorci su veće ložane od balija. A i ,,nacija,, im je toliko smešna da se može opovrgnuti njeno postojanje sa par slika.
Al neka ih kad im Rusi krenu uzimati svu zaradu ima one kamenčine da jedu samo.

Valdemare, nemoj da dajes Granjki sifru naloga.

De odredite neki nacelni stav, ne moze Rusija da ne valja kad kupuju Rusi po Crnoj Gori a na drugoj temi da su najdojajniji. Ili su Rusi govna ili treba pobiti sve nedovoljno srpske Crnogorce i naseliti Cg cistim bijelim Rusima.
SAMO EKSTREMNO SAMO SILOVITO!!!

taki su ti srbi, evo vise od 500 godina

Valdemare, nemoj da dajes Granjki sifru naloga.

Pusti Granjku. Mislim da je sve ovo što se dešava posledica toga što su vas nekad vodili vladike, kneževi i kraljevi koji su bili pesnici i ratnici, a danas "demokratski" ološ, koji su šverceri, mafijaši i kriminalci. Doduše, tako je i kod nas, ali to je već priča za drugu temu. Pa sad, ajte ponosno, polako. Uvukli ste se pod prkno, šta da se radi, morali ste. Ne mislim ja da su Crnogorci neki sad antisrbi jer su ušli u NATO (cela Evropa i još itd. u njemu). Nerviraju me Crnogorci koji su ponosni na to, kao da je to njihov izbor. Ništa se vi niste pitali, a koliko mi se čini, i nećete. Srećna vam novostečena sloboda, uzdravlje!

I što kažeš na nekoj drugoj temi da sam to lično doživeo, pa jesam. Nisam nacionalista, neprijateljski sam nastrojen prema NATO-u iz objektivnih razloga, njihovog imperijalnog klanja širom sveta i uspostavljanja svetskog dominiona, konstantnog rata koji vode. I da, malo zbog toga što su mi bombardovali zemlju (nemoj mi zameriti na nacionalizmu, skoro da se stidim što ih mrzim jer sam bežao od njihovih bombi i zalegao od pripadnika organizacije koju su u početku proglasili terorističkom, a posle je koristili kao pešadiju protiv Srbije). Crnu Goru volim, pa sam zato pogođen što je sad u toj zloj organizaciji. Još me više boli kad čujem kako su eto Crnogorci ponosni na svoje članstvo u njoj. Toliko.

paninaro
taki su ti srbi, evo vise od 500 godina

А управо видимо КАКИ су Црногорци, ево већ 50 година, колико и постоје.

sjajna, inoventna, ingenijalna tema, upis

хахахаха бОјАн тОмОвић вам представља чојство и јунаштво, па Мило ипак није најгора ствар што вас је задесила јадо