Prijava

Ja i brt razrešili nedoumicu, potpuno slaganje sa Torazuluom.

A neke tačke bez povratka sada?:)

niste ni svesni koje bogatsvo imate, cuvajte to, jer nismo ni svesni sa imamo dok to ne izgubimo pozdrav braco

Armine, ako ovako nastaviš ima da te usvojimo, heheh:)

:*

Armine toliko ne mogu breztebe da ce mi te odbiti od poreze!

Тхе Армин, свиђа ми се, као неки чеченски сепаратиста.

meni je zelja i jedan brat samo, 2 bi mi vec toliko ispunila srce, ne bih mogao podnijeti

Тхе Армин Масхадов

kakav si ti profiću prejadni šupčić
napravio temu tobož da se neko tu ispoveda a on malo malo pa reklamira svoje definicije
istakao da je talentovan
kontam da tvoji malobrojni drugovi prevrću očima kada ih zoveš
a druže se jer ti tatica blajvi neki kurac za plišanu fotelju pa se grebu za piće u izlasku
hahaha

treba imati jak želudac za tvoje društvo

Moram primetiti da ovaj Neš ima nekako negativan pristup prema određenim osobama, ovde na sajtu, ne znam zašto. Al selektivno. Većinu tih osoba odlikuju slične osobine. Neću da kažem da pokušava pljuvanjem određenih ljudi da se ušlihta drugima, ili da se uzdigne tako što će nekog poniziti, ali nešto razmišljam, ima jedna poslovica: Pokaži mi koga mrziš, i reći ću ti kakav si. Opet, ne znam da li on mrzi te osobe zato što one u njegovom životu simbolišu određenu njegovu frustraciju, ili naprotiv, zato što je principijelno protiv takvih osoba. Iskreno, posle nekoliko godina, voleo bih da znam koji kurac pokušava da kaže, i ako nema šta da kaže, da odjebe, gnjidasto, grubo, prosto, glupo, kao što i nastupa.
Naravno, ovo je čisto retorički, ne očekujem nikakav intelitentan odgovor od njega.

Neš, ne znam razlog tvoje netrpeljivosti prema meni, mada kapiram da te je Valdemar prilično dobro izanalizirao, he tends to do that:)

Što se mog komentara tiče - ajde beži u kurac, preloši trolu stočne provenijencije.

profe nasao sam tvoju sliku kad u bg-u poziras ispred nekog panoa, bilborda sta li je, gospodski si obucen bravo

lice otkrio nisi, ali to i nije bitno

Valdemare, nesrećni debilko, sva sreća pa te niko nije pitao za mišljenje.
I da jeste... (hm... ko bi uopšte uradio takvu stvar?)
Nebitni smaraču.

A reci mi profe. Koliko je grla stoke tvoj maćori prodao kad je napuštao rodni Petrovac ili tako neko mesto? Vidim da imaš neke averzije ka stoci.
Verovatno kriješ trag.
Komotno vrati vile natrag kod ikone. Tolike godine su ti hranile porodicu.
Nezahvalno je

neš, jesi pišo u trnje pa si tako nadrkan?

форестере дај ми у пвт имена и адресе људи задужених за рубрике супер жена и булевар на сајту б92 треба ми нешто

Neš...ma...nosi se, znaš! :ne zna šta da drugo odgovori jer je autor nash bridges sa vukajlija.com, poput baba Vange, po ko zna koji put od reči do reči pogodio detalje iz njegovog turobnog života...i sramota ga je zbog toga, vile vraćene:

Nebitni smaraču.

Kad mi ovo napiše jebeni Neš Bridžiz, ne može da ne ispadne smešno.

Recimo sinoć sam upoznao finu devojčicu. Ne znam da li što sam bio razbijen ili što je probudila u meni neku dobrotu ali jebo te bog ništa je nisam slagao. Pita me nešto ja cap - istinu. Osećao sam se tako prljavo i izloženo, ne kapiram šta mi bi. Naravno da nisam jebao, čekali smo zajedno red za wc a ja sam joj priznao da sam pišao napolju. A znate šta? Moram da je vidim ponovo. :(((