Prijava

hahahaha koperfild e jesi lud sto gradi

kod mene je to uvek isto, probudim se ali ne skroz kao da sam u polu budnom stanju i kapci su mi podignuti na pola.onda shvatim da ne mogu da se pomerim, pa se nesto napinjem u sebi da bi pomerio telo, to unutrasnje naprezanje me izludjuje i opnda kao snagom volje uspem da se pomerim i kad se pomerim onda sam skroz budan.posle toga nastavim da spavam

Ovako je i meni bilo na samom početku, a onda je krenulo da eskalira.

citam ovo sto je nebitna napisala i razmisljam se da li da pisem uopste. Nebitna jesi li mozda primetlia kad se gledas u ogledalu neke kao male belicaste oziljcice ispod jedne od nozdrva?

Ovo je kapiram neka forica, ali je ja ne kapiram. Ne primećujem nikakve ožiljke

znaci moze da se pogorsa stanje..e aj bezi lose utices na mene.jebala te ova glupa tema

imao moj buraz problem sa time. skontao da treba da pomera glavu levo desno. u početku ne možeš da se pomeriš i onda krene malo po malo i za par sekundi dođeš sebi

pa to je to, cim uspes da se mrdnes posle jedne sekunde popusti skroz

Pa kako da pomera glavu levo desno kad ne možeš da se pomeriš brt. Možeš da se koncentrišeš na jedan deo tela pa da pokušavaš njega da pomeriš, recimo ja obično nožni palac, ali dok ti to uspeš da pomeriš, ono se svakako prekine kad je i planiralo da se prekine, nema neke razlike.

hahahaha koperfild e jesi lud sto gradi

Zar se kod vas i pamet na gradi jeri :-]

A možda si ti samo rođena u znaku robota...

Znaš kako, imao sam prilike da se bavim fenomenima satanizma i opsednutosti tokom 17. veka u Francuskoj, većina veštica/opsednutih žena je opisivala da im se đavo noću pojavljivao u sobi u obliku velikog crnog psa i vodio ljubav s njima, tako da ono.

Pij Yacobs tri u jedan svako vece u 10 do 8,ali kupi dve kesice i popij samo jednu,ovu drugu nemoj nikad da popijes ali nemoj ni da je bacas.Radi provereno

imao sam i ja trip da me neko davi dok mi je hladan vetar duvao za vrat
samo nemoj da spavaš na leđima i sve će se rešiti

i spavanje na leđima ti ionako nije zdravo jer si debela i hrčeš

Pa pazi, nije bilo nikakvog vođenja ljubavi, lol. Ali i sinoć tokom tog sna je tu bio neki crni pas, nemam pojma. Interesantno da su me nedugo posle tog sna letos pojurile neke lutalice, rano ujutro, pored kojih sam prošla milion puta i nikad mi se ništa nije desilo. Užasno sam se prepala tad, baš su delovali pobesnelo.

Eru odjebi kretenčino, prvo, rekla sam da sam spavala na stomaku, drugo aj idi prosipaj prevreli kanalizacioni sadržaj svoje glave negde drugde

to da ti neko leži na grudima je vrlo česta pojava, mozak mora svemu da da logiku, a to se samo manifestuje time da ti neko sedi na grudima, ne mora da bude samo pas
http://www.updevelopment.org/wp-content/uploads/2013/05/Sleep-paralysis.jpg

spavaj uvek na levoj strani, navikni se na silu, proći će problem
može biti da imaš poremećaj sna gde ti neka faza sna traje predugo, ne znam čime reguliše se to

ja preko leta zaprepašćujuće često sanjam kako idem bos po gradu ili kako stojim na ladnom patosu autobusa

uvek se ispostavi da sam zaboravio da isključim klimu, pa mi duva direktno u stopala

ako je taj pas labrador, prepusti mu se.zene koje ne mogu sebi da priuste ponija imaju labradora

Stvarno si malouman, dvaput sam rekla da sam ležala na stomaku, i nekoliko puta ponavljam da mi je ta stvar bila na leđima i ostatku tela s te strane, pošto sam ležala NA STOMAKU