Prijava

MAJAKOVSKA MRZE TE BEZ RAZLOGA I ŽELE DA TE UKLONE JER SI VUKAJLIJAŠICA DIVA VRXUNSKI TROL LEPOTICA SVAKA TVOJA SLIKA I UŽIVO SI TEMPIRANA BOMBA MAJAKOVSKA TI SIJAŠ OD LEPOTE PRAVA SI ŠEFICA IMPERATORKA VLADARKA LEPOTICA I KRALJICA A MRZE TE ŠTO SU LJUBOMORNI I ZAVIDE ŠTO NE MOGU DA PRIDJU NISU TI NI DO KOLENA MA MOGU DA TI PLJUNU POD PROZOR PA DA SE LJIZGAJU NE VOLIM ŠTO TE MRZE ŠTO NISU U NI JEDNOM POGLEDU SLIČNE EVO JA ĆU DA NAPIŠEM KAD MRZITE MOJU NAJLEPŠU PRIJATELJICU MAJAKOVSKU MRZITE I MENE ALI NJU BOG ČUVA JA IMAM NAJLEPŠU I NAJZGODNIJU PRIJATELJICU NA CELOM SVETU A TO JE JEDNA JEDINA MAJAKOVSKA

Trpaj ljuteniku ko u nerotkinju

где год једем срање лук имају тако да престао сам да стављам

урнебеса ставим и туцане и чили соса и купуса понекад

Šomi joj ladno napisao oproštajno pismo. Ako se nebitna okači koje je to samoubistvo po redu na vukajliji?

Mada kačenje nije najdelotvornija varijanta zbog kilaže, kobejnovati se sa železničkog kod sajma, to je već trve.

I svakako nemoj se ubiti van Beograda ako si iz neke pripizdine. Beograd je sedište većine redakcija. Ne dozvoli da pišu o tvojoj lešini a da su vest preuzeli iz "glasa podrinja".

MAJAKOVSKA PA TO JE TA TVOJA FANTASTIČNA LEPOTA PRIVLAČNA TI LEPOTOM OSVAJAŠ UBEDLJIVO SVA MUŠKA SRCA TI UBIJAŠ LEPOTOM TI SI KRALJICA UBIJAŠ LEPOTOM NE MOGU OSTALE VODU DA TI NOSE NISU TI NI DO KOLENA NE MOGU DA TI PRIDJU NISU TI RAVNE JEDNA JEDINA I NAJLEPŠA NA CELOM SVETU A TOJE MOJA NAJLEPŠA I NAJZGODNIJA PRIJATELJICA MAJAKOVSKA POZZZZZZ OD SRCAAAAAAAAAAAAA ZA UBEDLJIVO MOJU NAJLEPŠU PRIJATELJICU MAJAKOVSKU NAJLEPŠU NA CELOM SVETU

MAJAKOVSKA NAJLEPŠA SI ZA SVA VREMENA

deky_aod

Šomi joj ladno napisao oproštajno pismo. Ako se nebitna okači koje je to samoubistvo po redu na vukajliji?

???
ajde odjebi od mene sluzavi

nemoj da te pogadjaju njegove reci on je zlobna osoba koja zeli da naudi tvojim osecanjima

Moraš najpre da me poizdodiruješ da sluzav odjebao bi poyz

Paune, nemoy me mrzeti :'(

Luk u zadnje vreme ne mozes da nadjes da valja... Ja sam batalio da ga jedem uz cevape i pljeskavicu, a u zadnje vreme sam izdao direktivu da se svede na minimum i u pasulju i ostalim jelima dok ne nadjemo kvalitetan.

Luk, sir-susam gde nema kajmak i da posoli malo. Majonez može a i ne mora

Solidno izbegavanje spema Boh.

Hahaha ne liči na mene

Nebitna je debilna.
Sto se teme tice:Luk pavlaka majonez i ruska salata ako se ne placa dodatno.
Nikad senf i kecap.

Kajmak mi je skup uz cevape, dobar je al sukurac mora da se placa. Da je dzabe stalno bi ga uzimao.