Prijava

E, jbg, da ima preko 5cm piše, ne bi tolíko brinuo za svoje flegšipove.

Rajdere nadam se da znaš da u ovakvu rečenicu gde pominješ moj kurac uvek mogu da ubacim nekog od tvojih članova porodice kao subjekat. Zajebi

Jedan od najjačih momenata vukajilije. Gif sa rajdardovom kevom i sinom-kurcem-sinom-kurcem-sinom...

Mogu i ja svašta. A to ne želimo.
Ajde što to ne želimo, nego što je još gore da se ponašamo kao predškolci.

Nrate ja se sećam nekih dogadjaja sa sjata npr i iz osnovne škole, nekih pojedinosti.
A ne sećam se npr lekcije koju sam učio 3 sata.

зато што си прошле године ишао у основну

Svi ljudi koje znam i koji koriste te fensi mnemoničke metode i kurce su ili propaliteti ili psiholozi

Ovaj lik, 4-struki amjerički prvak u memoriji, koristi mahom memorijsku palatu za pamćenje, evo jedan prilog
https://www.youtube.com/watch?v=ndltB1IsjjA

Imam jednog rođaka.
Bio u Švajcarskoj 25godina.
Vratio se u Srbiju.
Digao memorijsku palatu na 3 sprata.
Znaš šta je ono... Pizdarija!
Memorijski bazen.
Beli memorijski kamen na fasadi.
Memorijski lavovi.... Labudovi memorijski

Mb po Mb, memoriska palata

Sad sam gledao ovog novog Šerloka. Mnogo ljute memorijske palate u sat i po.

Biti američki prvak u memoriji i nije baš neki veliki životni uspeh, složićeš se

Palača, iako kroatizam, mnogo je poetičnija reč nego palata. Neka mod promeni naziv teme u "Memorijska palača".

Или меморијска салата, као у стара добра скечерска времена

jedino što bih vam mogao prwporučiti je učenje pomoću kombinovanja čula, neko zna odavde stručni naziv, uglavnom pojmovima pripisujete mirise ili ostale nadražaje čulne.
nisam probao jer imam predobru memoriju ali neko može da se nadoveže na moju priču
vratar je

Memorijska salata je dala snage Šešelju dok se patio u Hagu, ali za to treba mnogo jak mozak, poput njegovog.

Šešelj nije jeo salatu još od studentske menze šta pričaš ti

aj bre ne seri, baš ne umeš da se igraš.