Prijava

Iskreno pojma nemam
znam da na pocetku knjige jedan od lanaca pada i ubija jednog stanovnika, a i stanovnici su najrazlicitijih oblika. Tadjodje izvestan broj njih gine na tom putovanju. Mozda je i ekranizovano, ali to stvarno ne znam...

Ja sam probao da ti izguglam, al ne ide...

Сантјаго Коровјов

Бохор
Imaš raznorazna pitanja jebena. Jok svaki dan će neko da zaboravi knjigu jebenu. Kakve dijabole

Pa ni svaki dan se ne zaboravlja film. Ali je korisno imati temu. Ovde možda i uđem da vidim o čemu se radi, na raznorazna pitanja ne ulazim.

Jebiga, ne zanima te tema, zaobiđi je, nije jebeni spam, nego je regularna tema za sve zaboravljene knjige, lolo.
Nema potrebe za šiljenjem kurca ovde. Ne jede leba, ne smeta nikome, jednom u dva meseca će se naći u aktivnim i možda pomoći nekom.

Guglao sam i sam, ali od toga nema vajde. Tek nakon toga sam otvorio temu. Ono cega se secam jeste da su na jednoj planeti naleteli na takozvanog serpasa, koji je umesto da ih vodi, ubio nekoliko njoh. U fazonu i sam je bio opsednut tim metalom (materijom), slicno onom stvoru iz g prstenova.

Dobra temo. Mogla bi da bude i neki kviz.

Jebes kviz Pani, kada niko me zna resenje.

Jbg Oblače ja ne čitam, zadnje sto sam procitao je Orlovi rano lete a rado bih ti pomogao

Ma ja hteo da pocnem sa planskom kupovinom, a ne da mi pokraj Iscekivanja varvara stoji Kostana. Al izgleda da mi se ne da.

blakmatori

Ma ja hteo da pocnem sa planskom kupovinom, a ne da mi pokraj Iscekivanja varvara stoji Kostana. Al izgleda da mi se ne da.

ne znam šta bih rekao

Dobra tema.
Ja sam pre dvajes godina na selu našao knjigu koju su spremili za poljski wc. Falilo par strana ali sam se uklopio.

Priča je o nekom liku sto je zavrsio na golom otoku i prica sta mu radili. Secam se da cim je dosao naredili da se skinu svi goli i poređaju u krug i da svako stavi nos onom ispred sebe u čmoor.

Dobra knjiga, zna li neko koja je?

Nije brat. Al hvala.

Human catepillar

Moguce da je od D.Mihailovica
GOLI OTOK

da nije prokleta avlija, nisam siguran

Mačak u čizmama?