Prijava

pocinjem da okupljam sve jake glave sa vuke koji vise nisu medju nama, znaci ne mislim na dzimija i mrmoona i ostale, i jos dosta jakih glavica koje su ostale na sajtu samo da kazem ocekujte veliki boom BUUM na internetu

Бохор
Nebitna to što kapiraš Kauntove skečeve ti nije plus, to da znaš XD

:D

ali pazi skapirala sam da problem koji ljudi imaju sa ovom temom jeste što misle da je ovo neki izmišljeni poremećaj, koji su smislile dokone tinejdžerke. zapravo većina mladih ljudi nije ni svesna ovoga, jer je u pitanju nešto suptilno, i uočljivo tek s vremenske distance, dok je poremećaj dokumentovan i izučavan od strane mnogo odraslih, čak starijih psihijatara, kao i žrtava, ima brdo kanala o tome na yt, članaka na psychologytoday.com i to

@pezos - daj nam neka od imena i neki trejler o tome kakav BUM da očekujemo :D

ne mogu nista da odajem, sem da cemo na celu ove preozbiljne ekipe koja ce zavladati srpskim internetom biti olanik i ja i ajaks i milica

Mylyca je svakako admin svega na internetu.
Counte, mir Božiji Hristos se rodi. Sve najbolje tebi i tvojoj porodici.

jeste, ali je isto tako ispod mene u hijerarhiji

bukvalno mogu sa njom i njenom porodicom da radim sta hocu
znam joj i brata

A brate žensko je to. Znaš kako jebe ove na Puji, igraju kako ona svira. Njih 6 a ona sama. Pazi na to malo, žena da je dobra i Bog bi imao zenu.

Petar Pan Pezo$
bukvalno mogu sa njom i njenom porodicom da radim sta hocu

Majstor.

Counte, mir Božiji Hristos se rodi. Sve najbolje tebi i tvojoj porodici.

Vaistinu se rodi.

znam joj i brata

Hahah

ali pazi skapirala sam da problem koji ljudi imaju sa ovom temom jeste što misle da je ovo neki izmišljeni poremećaj, koji su smislile dokone tinejdžerke

99% tih "problema" stvarno i jesu izmislile dokone tinejdžerke.

žrtava

Previše se lako koristi taj izraz danas...

Žrtva je neki bezimeni lik što je '42. umro od gladi u Aušvicu
Žrtva je neki bezimeni lik kojeg su '92. neki drugi bezimeni likovi druge vjere naćerali da ide ispred njih preko minskog polja
Žrtva je neki bezimeni lik iz Kolumbije što su ga pripadnici drugog kartela kastrirali i naćerali da pojede svoja jaja
Žrtva je ona bezimena žena iz Avganistana o kojoj nikad ništa ne čujemo a koju svakih 15 minuta siluje neki paćenik

Žrtva nije xX_EmoKid98_Xx koji nema dana medicine a uspio je sam sebi da dijagnozira ptsp jer smatra da ga njegov otac nije istinski poznavao.

Na putu smo da od društva koje je veličalo i odlikovalo uspješne, hrabre i inteligentne ljude koji se nijesu plašili izazova, postanemo društvo u kojem svakoga treba staviti pod stakleno zvono, kako ne bi ne daj Bože, postao "žrtva" mikroagresija.

Niko nije rekao da su ove (u nedostatku boljeg izraza) žrtve propatile VIŠE od tih ljudi koje si naveo, jednostavno su u pitanju različite vrste patnje. Niko ne širi priču o ovome, ne zahteva da iko donira ovim ljudima, niti je meni to cilj ovom temom, jednostavno me interesuju priče ljudi. Radi se dakle, o individualnoj spoznaji, introspekciji, upoznavanju sebe.

Kapiram da ovo hoćeš da staviš u koš sa bolestima retarda sa tumblra koje sve trigeruje , ali nije nešto što potiče odatle. Izvrši neko istraživanje makar pre nego što otpišeš nešto, jer s tim nivoom neznanja o nečemu kombinovanim sa željom za pljuvanjem si u rangu sa tumblr feministkinjama.

takvi kao ti su ubili Djindjica

osecam se ko ruzna tinejdzerka pisuci na ovoj temi.
ili ko gej peder primac.
svidja mi se.

Aj da ne budem hejter i da odgovorim na temu. A i moram dučim.
Prvo sama činjenica da ti treba test da bi utvrdio da li ti je roditelj narcisoidan, znači da nije i ako dođeš do zaključka da jeste, kenjaš. Drugo, ovo su osobine narcisoidnog roditelja...pa ono, pre nekog psihopate. I da, imam ovakvog roditelja, ali jebiga, ima raznih ludaka na ovom svetu, ali ne smatram da sam žrtva. Čak mislim da je jedina stavka zbog koje neko može da se nazove žrtvom onaj deo sa zadovoljavanjem fizičkih potreba roditelja lol
Inače pun kurac stavki je normalan
Ćale bije kevu, baba bije dedu, kako koje muško napuni 60 godina, pogaču i na lapot, jebeš sestru, siluje te stariji brat, kad se oženiš, stari ti isproba ženu, sudiš se sa prvim košijem 16, a sa kumom 27 godina, pereš noge svekru, dever te zlostavlja, sve je to #zdravasrpskaporodica