Prijava

da li imate nastranog ujaka i kakva su vasa iskustva?

имам полустрица који је педер, немам искуства са њим

Mislim ne laži da nemaš iskustva sa njim

možda zvuči čudno, ali ne opšte svi sa članovima porodice

ne neguju svi prave porodicne vrednosti.

Putinko, tebe tvoji drže u podrumu koliko si ružna.

koji to visokoobrazovani covek dozvoljava sebi da se ovako obraca jednoj devojci

ponekad samo, pošto često poplavi
putin - kupa se

Brate, kad je gaborka. To objašnjava njenu ozlojedjenost i ponašanje na netu. Poyy

koliko ja znam,ovde lepi ni ne zalaze.
samo ozlojedjeni,debeli i ruzni.

sjajna dijagnoza, doktore
ti mi dođeš kao lek

ja se svrstavam u debele :D

sčušaj pezose...do sad sam tolerisala tvoje prisustvo na sajtu i tvoje pokušaje da ispadneš prepametan...sada na tome hoću da stanem na kraj.
Odjebi više bre nemoj da se zameraš svakom drugom vukajlijašu i da zakuvavaš svađe jer iako si muško ja sam u stanju da ti razbijem pičku pesnajama i da krvariš do bola, jasno?

opa! krv se sjurila u mozak
opako....

Nego
Baš je zanimljivo čitati svako malo te izlive dosade trulih i lenjih degena kako analiziraju svoje roditelje, prijatelje i pičke materine.
Jeste ćaća i matera su ti krivi što si takva kakva jesi. Sigurno si ih pitala da li smeš da praviš ovu temu. Važno je da znaš za čega su oni krivi.

Prvo: Ogavan pokušaj citiranja pezosovih reči, po deseti put.

Drugo: Kontam da si odbačena u ril lajfu, niko te ne želi, vršnjaci izbegavaju, roditelji kao poslednji spas te ignorišu.

E sad, dođeš na sajt gde svakojake gluposti prolaze, možeš da biraš šta želiš da budeš...i ti pored svega toga uspeš da budeš nepoželjna kao što si svojim roditeljima i okolini.

Jednistavno si van svakog kalupa, tako se i ponašaj.