Prijava

Čekaj, hoćeš da te pratimo a nećeš da nam kažeš ništa o tome kako se identifikuješ?

Evo npr. ja sam demiseksualni ginofilni rodnofluidni dragonkin... Zar je to toliko teško?!

Тхе Проф
Brt ja srećan a vi kakote?

Ma ok sto su te dali na muziku. Nego sto se zna da je klavir tek četvrti po jačini instrument. Ispred su violina, flauta i saksofon. To kazem, nisu morali baš klavir.

Da, stvarno, kako ih samo nije sramota da ONI odlučuju koji će instrument ON da svira?

"Na, sine, iskopaj sebi karijeru..."

A tek ovo... Koji kurac?! Kako su dok je bio jebeno dijete znali da će da se identifikuje kao muškarac? Kakvi bigoti... Nadam se da je prof uprkos svemu tome imao srećno djetinjstvo :(((

Čekaj, hoćeš da te pratimo a nećeš da nam kažeš ništa o tome kako se identifikuješ?
Evo npr. ja sam demiseksualni ginofilni rodnofluidni dragonkin... Zar je to toliko teško?!

Izvini, evo kako se ja identifikujem:

name: echo or astra
gender: stargender / cloudgender / voidgender / pangender / aesthetgender / colourgender / fawngender / praegender
pronouns: leaf/leafs, fawn/fawns, it/its, xe/xir
sexual/romantic orientations: panaesthetic, akoiromantic, polyamorous and probably demiromantic/demisexual

AHAHAHAHAAHHAAAA
KAKVA TEMA

Ja sam imao sjajno detinjstvo. Moji me nikad nisu pritiskali ni oko čega. Pa ni škole. Sa 9 godina fazon sam od ćaleta čuo prvi put boli me kurac radi šta oćeš nisi mali znas šta je dobro za tebe a ja ću dok mogu da pratim tvoje gluposti. Nikad me nije ostavio na cedilu. Krenuo na Kikbox, fudbal i njima svanulo. Ne krade ne drogira se puna kapa. Mogao sam da budem sve loše, imao bezbroj prilika ali sam odrastao u lepo vaspitanog mladića sa manirima i nadasve lepe spoljašnosti.

daj neka išutira neko majmunku, pezos npr.

16. Morali ste da se starate za roditeljeve fizičke potrebe kao dete.

Хаахахахахах па ја не могу

Š Rasni je od jutros 7 spem tema otvorio, ova se bar iscimala više od 4 reda da napiše

tata mater ti jebem otisla ti je firma pod stecaj xD

hahahha ajde sad da te vidim kako ces da mi odvajas pare za tikete od svog minimalca

tata radim kao tenkista otpadaju mi prsti na ruci zimi, jeste ti i mama mogli bar da mi se izborite za neki stan da i ja zacnem nekad svoju porodicu mater ti jebem

Psihologija je sranje.

tata radim kao tenkista otpadaju mi prsti na ruci zimi, jeste ti i mama mogli bar da mi se izborite za neki stan da i ja zacnem nekad svoju porodicu mater ti jebem

Не, сине. Ти си макар имао леба да једеш, ишколовали смо те, а ми смо гладни ишли дваес километара до школе и назад - УЗБРДО. Ти си незахвалан, само се жалиш, уместо да узмеш радиш неки нормалан посо па да зарадиш паре, да и нама даш неки динар, како и друга деца помажу родитеље кад остаре.

>oplakala izijemove postove, suza mi je krenula

Bohore brt jesi siguran da je sve u redu ispalo kad pogledaš kraljevskog škorpiona koji nema prirodnih neprijatelja :d

Nebitna vidi skeča sada.
Jesam, sve je ok jer su kad bi preterao u hrani i piću umeli da mi pomere tanjir za moje dobro te sam sad manekenski građen
HAHAHAHAHA IDE VLAK!!!

hahahahahahaha ponosna sam na sebe što sam skapirala ovaj gikovski skeč
oodličan (y)

Nebitna to što kapiraš Kauntove skečeve ti nije plus, to da znaš XD