Prijava

otkud znam, al nije ovo gluvo doba. aj ja radim pa ne spavam, al što vi ne spavate?

Uči se jbg, a čak je i Sanda zanimljivija od istorije Pakistana.

pa jel moguće da ima neka istorija da tebi nije zanimljiva?

LOL, Sanda je rekla da nije za savez ali je zamsaradnju. DSS se od osnivanja zalaže za neutralnost.

Zašto bi mi dobrovoljno postali ruska kurva?

Цар
Uči se jbg, a čak je i Sanda zanimljivija od istorije Pakistana.

Eto vidis Care. I posle Bata Sale smesan sto kenja oko tih debila tamo. :D

jesam vam reko da ce svi "nacionsalisti" da omeksaju stavove sa rusijom kad prodju izbori.

nije to lose, ima desnica par dobrih ideja. imaju i liberali. mada, nervira me kod vecine stranaka sto jedno resenje primenjuju na sve, bilo ono konzervativno ili liberalno. dobro bi bilo da najzad prestane da se povezuje rusija i patriotizam, glupo je to.

Rasni, ne pravi se debil, program Dveri, njihovog koalicionog partnera, određuje savez sa Rusijom.

Nisam siguran šta si kenjao, Bata Sale.

ono, cudno mi sto ovo ne moze da bude tacno:
-sta si ti?
-nacionalista.
-sta mislis o rusiji?
-da su gomila sibirskih majmuna, predvodjeni alfa simpanzom, koji nam obecavaju prijateljstva a uvale kurcinu kad god stignu i da bi trebalo sa njima iskljucivo da saradjujemo na interesnoj osnovi, kao i sa svim ostalima i da zajebemo proseravanja tipa ruska braca, jer sa rusima imamo slicnosti kao sa irancima.

nego, kad cujes ovako nesto zamisljas lika sa kariranim pantalonama i roze majcom.

pola rusije nije ni culo za srbiju.a ove ostale boli kurac.
ko da je juce bilo da nas premijer prica o savezu sa rusijom i belorusijom.dole eu.tamo pederi i kurve,a nas predsednik u haskom kazamatu.
kada i seselj krene put brisela ocekujem da ceda bude za savez sa rusijom,a canak za veliku srbiju.
nista 48 sati ubica...

Odlično Kelte, samo bi bilo dobro da istakneš kojoj velikoj sili odgovara, recimo, Kosmet u sastavu Srbije? Ili jaka Srbija uopšte? Čisto da vidimo na koga se trenutno valja osloniti.

Rusi su surovi jbg. Ne jebu živu silu ako nemaju svoj interes. Imali smo sreće što su nam se internesi poklopili par puta.

to je nas trip.svako svoju bulju gleda,a mi kapiramo da ce se zaloziti neko za nas.eu,rusija,nesvrstani...a mi to sami ne radimo.

Mi trebamo da gradimo svoju poziciju, više naklonjeni Rusiji, a manje EU. Ali trebamo biti nezavisni, a možemo Rusima dati bazu npr i tražiti S300 i još nešto.
Što bi dobrovoljno dali bulju Rusiji?

Dobra ideja, Sanitarni, upotrebićemo sopstveni nuklearni potencijal i ekonomsku nezavisnost da proguramo svoje zahteve.

Ma Sanitarni mali smo mi jbg

Kako da ti kažem, Rasni, Rusi ne dele S300 kao bombone, a vojna baza na tvojoj teritoriji ne obezbeđuje tvoju nezavisnost, zli jezici bi rekli da ima upravo suprotan efekat.