Prijava

Legendarni čekaoničar dejanče i prvi daun sajta i najbolji prijatelj baneta balansa - blz. Nedostajete bebe.

Leteći medvedić

http://vukajlija.com/recnik/autori/35685
Ovaj lik definitivno.
Njega se sećam jer je na jednoj svojoj definiciji linkovao hiljadu napisanih svojih aaa

Мајаковска
Тхилмо
Ајакс

kosmopolita

del boj

Ne zajebavaj se

И мени фали Дел Бој. Требају и такви попут њега ради вашарске равнотеже на сајту

Smorka definitivno
Crvena Konjeva Mas'
Međedić
Sejo
EDIT: CKM je tu lololo

Zato što ću ja da ti pišem u PVT da brišeš postere o Vučiću tako da sama sebi praviš posao :-D

ahahaha, u pravu je mačak, vašarska ravnoteža, to je to.

Питање је колико бих готивио Дел Боја да не обожавам Мућке. Вероватно га не бих ни приметио

kako da ne primetiš čoveka koji pravi i komentariše isključivo postere o vučiću i većina komentara glasi 'TO!'.

Aurora072 - definitivno :(

Boysie.....Edson Arantes do Nas......Bobi Braun...

Бојси долази с времена на време.
Да, нема ни Бобија Брауна дуго.

Добро, ето, можда бих га приметио, али да ли би изазивао исте емоције својом појавом да му је ницк другачији?

по овима које сте набројали, тема треба да се зове "сетимо се бивших штићеника домова за незбринуту и децу заосталу у развоју који су постали пунолетни и пуштени дивљини да се сналазе без интернета те не могу више да даунују на овом сајту"

А ти одустао од тога да постанеш јебач, променио ницк и настсвио да даунује по сајту.. Сушта супротност њима, и што ме посебно радује, боље ће проћи у животу од тебе..

ти још ниси пунолетан јел да