Prijava

Ja sam Vučiću poslao email niko mi nije odgovorio.

Oću i ja na taj spisak gazda Grujo!

Nash Bridges
Poenta mudrovanja nije da ne može Vojvodina tako lako da nahrani ostatak kontinenta, to je činjenica da ne može. Poenta je da je postalo jako pogano i smrdljivo to što je u modi konstantno pljuvanje Srbije i njenih kapaciteta i mogućnosti u kombinaciji sa glorifikovanjem nekih tamo saveza i nasilničkih tvorevina. Tamo teče med i mleko.

Ама одакле теби идеја да ја припадам онима што пљују Србију и њене могућности, говорио сам стрикно у контексту преувечивања пољоприврених капацитета Војводине, и то баш преувеличавања.

Možemo mi da budemo veliki koliko možemo i to samo ako povedemo više računa kao hrvati. Kod njih kad kažeš "izdajnik" oni pogledaju oko sebe i traže izdajnika kao lovački kerovi.

Јебем ја ту државу и ту удбашку атмосферу гдје ти не смијеш ни позитивну критику изнијети и одмах си издајник. То нити је слога ни напредак, то што су они тренутно испред нас није сигурно резултат "лова на издајнике", него читавог сплета догађаја у предходних 30 година. Па највећи криминалци им се крију иза патриотизмам, они и упиру прстом у неке издајнике.

Autobuse, Vojvodina po površini i kvalitetu zemljišta bi mogla da hrani pola evrope, ali ne hrani zbog neorganizovanog otkupa, neobučenih poljoprivrednika, zbog nezainteresovanosti za težak poljoprivredni rad, itd.

EDIT: Ako bi se ova rasprava produbila treba nova tema da se otvori.

да да, ја сам дефинитивно за то да се отвори нова тема гдје ћемо детаљно претрести војвођанске пољопривредне капацитете и евентуално направити план развоја.
Ја се баш доста разумијем у пољопривреду.

Ukrajina bi mogla da hrani celu Rusiju, evo i dokaza iz holanskih udžbenika.
http://nn.by/img/w1500d4/photos/z_2015_06/danish0605-7khf4.jpg

Pola evropljana moze da stane pod jedan futoski kupus i to bez da se guraju

Jebi ga, ako bi Vojvodina mogla da hrani pola Evrope, onda di bi ostatak Evrope morao da hrani onu drugu polovinu Ervope. Bilo bi im teško...

Drugu polovinu Evrope 'ranili bi Baranja i Slavonija koje bi Srbija uzela ucenom od 'Rvata da 'Rvati ne bi pocrkali od gladi

Trebali bi da svako ima po petoro dece, pa svako dete po petoro dece, pa svako dete po petoro dece i onda objavimo rat hrvatima i useremo im se u život.

meni još krivo što su hrvati ukrali baranju vojvodini.
nego. jedan izrael sa svojom voćarskom i povrtarskom proizvodnjom može da hrani celu evropu. hehe

Ако ћемо срати по Хрватима онда је довољно само да им ставимо два велика паноа - на првом натпис: Од свих Срба, Хрвати су најгори!
А на другом велико огледало, да могу да се виде, а испод натпис: препознајте Србина.

ja se divim izraelu. govanca od države drma ceo jebeni svet.
ceo kontinent drhti zbog njih

I ZRA JEL JE SCE SBIE SCE SBIE

Ma oni su Jevreji.

JE VRE I SU SCE SBIE SCE SBIE

Srce me zaboli kad se setim da su Baranja i zapadni Srem u Hrvatskoj brt