Prijava

Preusmerava na početnu

Ја бих гласао за Раснија.
Подржавам програм, мада бих му додао и следеће предлоге:
- легализација наркоманије (вутра, кокс, хорс, спид и остала говна за дебилизацију идиота) уз обавезни програм евиденције и лечења;
- појачана контрола алкохолоизма
- боља социјална заштита
- уместо 50% отказа у државној администрацији, поделити 60 до 65% отказа, толико је реално потребно радника у приватном сектору да би се живело нормално
- у државну администрацију увести систем надзора и контроле, како би се видело ко ради, а ко не ради
- повећати број лекара
- повећати плате лекарима
- увести обавезан психофизички преглед за све запослене у свим државним установама (позитивне на наркотике и алкохол одмах по кратком поступку на рехабилитацију, а на њихово место довести нормалне и вредне људе)
- опорезивање Цркве по појединим европским моделима - за сам богослужбени храм је порез 0%, а за све друге зграде које немају богослужбени карактер или се не користе за хуманитарне активности (болнице, народне кухиње итд) порез као и свим грађанима.
- фискалне касе за све црквене предмете
- ценовник за услуге за викенд-вернике
- жешћа контрола државних посланика и њихове фамилије
- лустрација
- дератизација полиције
- дезинсекција државне управе
- детоксикација омладине (обавезно учлањење у младе горане, извиђаче, црвени крст, хуманитарне организације итд).

Једина замерка је забрана параде педеризма. Треба нормалан народ да види са каквим кловновима дели ваздух и да се науче толеранцији таквих људи, јер је њихов избор легитиман и не треба их због тога ни мрзети ни тући. Ако их забраниш, само ће се осећати још обавезнијим да нам своје смрдљиве гузице набијају на нос.

zato se takvi ne pitaju nizasta ni u svojoj kuci, a ne da vode drzavu

јахте и кокаин
и ожиљак на лицу

- Svi moraju jesti džem čim otvore oči. Tegla džema nedeljno. Klonirati Ivana Bogdanova 5 miliona puta i slati ga da proverava tegle. Ne jedeš džem, dobiješ batine. Pa da vidite posle dal će ljudi izbegavati džem.

Кокс и курве само ако је легално и ако је плаћен порез. Јел Ивица у коферчету имао кокс или делове од курве?

1. Деграњканизација народа и земље
2. Реиндустријализација, јер је све или пропало или застарело
3. Чланство у ЕУ

За неки нови почетак, сасвим довољно..

За почетак да вама са мачијим мозгом одузму парво гласа, а за остало ћемо лако.
Грањка је за ову земљу и народ урадио на свом положају више него што радно место захтева и више него што закон дозвољава.

То са индустријализацијом је остало да се вуче по мајушним мозговима људи који су заглављени у комунистичким паролама. Нема више ухлебљења за вас мачје паразите који би да "ловите мишеве" по великим фабрикама - прошло је ваше време. Сада ћете морати да засучете рукаве.

Бугарска и Румунија су чланице ЕУ, али због људи попут тебе им то апсолутно не значи ништа. Прво да схватите да морате да радите више него што се од вас тражи, па тек онда можете да планирате бољу будућност.

ПС. Грањка ради два посла, упркос глупим и плитким предрасудама које генерализују све државне службенике као глупе људе са мачијим мозговима.

..рече неко који радни век проводи прдећи у фотељу. Ову земљу су изградиле вредне мајсторске руке, а не канцеларијски пацовчићи које мезим за доручак. Од твог лапрдања човеку се слоши и на ум падне једно питање: да ли си ти дечко реалан

Изгледа да никада ниси имао мачку. Ако ме разумеш

Србија није Грчка, па да живи од туризма. Србија није Швајцарска, па да живи од банака и камата. Србија није порески рај. Србија једину шансу има у реалној производњи конкретних производа. Срби нису ни Италијани па да умеју продавати маглу. Немамо ни звучних брендова. Ракија је реално срање а није ни стандардизована већ свака вашка обашка хајд ето чисто узех неки пример. ГДЕ СУ ВАМ КИНДЕР ЈАЈА СРБИ?

Мени је жао вас приглупих мануелних радника, али морам да те обавестим да постоји живот и ван физикалије. Хвала вам лепо што сте нажуљали своје вредне и мученичке руке, али нисам вам ја крив што нисте имали менталних капацитета да завршите школе и "прдите у фотеље". Стога, немој обезвређивати мој рад својим "физичарским" схватањем интелектуалног и административног посла, веруј ми да то није баш тако како се чини из перспективе канала, њиве или мешалице.

Од чега ти се тачно слошило? Шта твој мозак није могао да схвати, реци, објаснићу ти, јер имам живаца - таквих плиткоумних "мачака" ми уђе у канцеларију најмање 10 комада дневно. Дедер, реци шта твом уму звучи као "лапрдање" па да ти нацртам.

Потпуно те разумем. Тако глупу мачку нисам имао никад, а ни тако безобразну.

ПС. Да не мислиш да имам неки превеики презир према вама мануелцима, морам да истакнем да сам сам себе одшколовао радећи као физикалац за време средње школе и студија. Мада, у моје време је то и могло, другачије су биле студентске задруге. Ето, ја сам био у твојој кожи и радио физичке послове, па те одлично разумем, а надам се да ћеш и ти једног дана бити у мојој кожи и радити административне послове те да ћеш и ти разумети мене.

Е, ај не дави ме више, ужасно си напоран, гари

Колики мозак, толики и капацитет. Савладавање напора је оно што те дели од канала и фотеље. Дуг пут је пред тобом, маче.

ПС. Ја сам љубитељ ракије, па те овим путем обавештавам да не пишеш глупости на ту тему - производња алкохолних пића је регулисана Правилником који дефинише њихову категорију, квалитет и декларацију.

Rakija može, šljaka u fabrici može, manuelni rad može, poljoprivreda može, rad u državnoj upravi može, IT sektor može, nauka može, izdavaštvo može, sve može, ja ne shvatam oko čega se svađate vi momci.
Moram priznati da sam i ja ljubitelj rakije. Ponekad mi škodi, na primer danas i juče, jer sam juče bio pijan i lupetao, a danas sam mamuran i moram da ćutim i da se stidim. Ali tu verovatno nije problem u rakiji, nego u meni.

Granjki je neki fizikalac taslačio ženu, pa je mnogo kivan na njih. Šalu na stranu, Granjka svojim postom o kancelarijskim radnicima kao višoj klasi ljudi od fizikalaca si samo pokazao da si pun kompleksa. Bez uvrede.