Prijava

hahaha pa ni ja nisam skapirao da samo pobednik prolazi lol još gledam šta glasamo između ovih dvojice koji kurac

E da zajebemo mi ovo, saću da vidim skor količnik i ćao-zdravo. Fala žiriju na sužavanju izbora lolololo:)

I blasfemija, ali nije odgovaralo situaciji xD
Cestizke pobedniku ja se povlacim iz ove price, cuvajte se

Nisam ni ja skontala, mada je prednost trebalo da bude prvo ime u mom slucaju, dakle jocko i Glavni

kafa i ja slično razmišljamo

kada nije o seksu reč, tu se razmimolilazimo :(

Rezultati kompletirani, skor-količnik odlučio (prvi post)

A što je Pseto editovao svoj post?

Mislim, samo pitam, morao je neko prelomiti :)

Čestitke svima na prolazu, ovima koji nisu prošli - jebiga. Takmičenje je ionako bilo na silu napravljeno, a sila dolazi od reči "silovanje" tako da...

@deky

Baci pogled na moju najnoviju defku, učesnik si iste:*

Nije na silu šta ima veze jbt... Ovi što ne učestvuju su te utripovali da je loše... Ajmo finale pa pravite sledeće...

A što je Pseto editovao svoj post?

zato što sam se sjebo a rekao sam da prvonaveden imaju prednost kad sam pisao glasove tvoj nik sam znao pa sam ga napisao pa sam se vraćao tamo da vidim koga sam još odredio( mislim ono jocko jbt de da se setim nemam pojma ni ko je lik) a sa fona hakerisao

Mislim, samo pitam, morao je neko prelomiti :)

editovao sam pre glasova ostalih tako da nisam lomio ništa

Prof je u postu na prethodnoj temi naveo kako je ko glasao i kojim redom, to je bilo pre 35 minuta. Ne kažem da je tvoj edit zlonameran (mada si odmah nakon glasanja naglasio da je važno i kojim redom si naveo imena), nije ni bitno, skor količnik bi svakako odlučio u Jockovu korist.

mada si odmah nakon glasanja naglasio da je važno i kojim redom si naveo imena

pa zato sam i editovao inače bih samo sada napisao kome dajem prednost

to je bilo pre 35 minuta

nemoj me zajebavati jebote pitaj kurac kolko je prošlo misliš da znam kada sam šta radio. uglavnom editovao sam u trenutku kada je prof pitao kome dajemo prednost jer sam tek tada video da sam vas pogrešno poređao

uostalom da sam stvarno hteo da budem zlonameran ne bih ti ni tada dao prednost da bih posle menjao, odmah bi napisao jocko pa ti. ili te ne bih naveo uopšte boli me baš kurac mogao sam dati loksiju poene da sam hteo tako da me boli kurac da ti dalje nešto objašnjavam od početka takmičenja samo prigovaraš neki kurac i daješ neke konstruktivne kritike

Slušajte, glupo je raspravljati se oko gluposti, takmičenje nije ispunilo cilj, ali nas je za neke buduće prilike (nedobog nikom) naučilo da proces glasanja mora da se usavrši ukoliko želimo kakav-takav fer tretman prema svim učesnicima. Ja sam od početka bio da žiri bude brojniji (i u neparnom broju članova) upravo iz razloga koji su se obistinili u drugom krugu, ali se mali broj ljudi odazvao zadatku, jbg. Glasanje autora trebalo bi biti kontrolisano od strane modova...ali to je zamoran posao za nešto što bi trebala biti zabava:)

E lepo sam glasao i totalno fer i kako mislim da treba i duvajte ga nemoj da predstavljate sad da sam nesto rkeljao da vam usi ne pocupam

Profe, svaka tebi čast!

Ok, Pseto, ali #samokažem da bi i žiriju lakše bilo da su imali još kojeg člana, prevaga bi bila jasnija i ne bi bilo smaranja raznih. Ja te kapiram šta si uradio, kapira i Agilni, evo nek bude da sam ja kriv jer nisam smislio bolja pravila za glasanje, ok?

I pusti mi uši, nisam ti ja zec:(