Prijava

Pseto, ne zajebaj, glasaj sad, de ću posle da te navatavam...a i prošli put si tako osakatio realno najkulju defku 1.kola xd

Grupa Bah: jocko i Agilni
Grupa Mocart: Glavni i Lukac
Grupa Čajkovski Hajlender i Mladi Jelen

Grupa Bah

jocko i Agilni (grupa najlakša za odluku)

Grupa Mocart

Glavni i Lukac (da nije jasnih smernica za pisanje, bilo bi mi još teže da odlučim, ovako, glavna dilema između Lukca i Jevđe ali Lukac ima prednost jer je u pitanju isti koncept, sličan kvalitet a Lukac je prvi postovao)

Grupa Čajkovski

Mladi Jelen i Hajlender (Jelen je, realno, u ovoj grupi najviše ispunio zadatak - krajnje poređenje, mada su se mnogi zbunili čitajući njegovu defku, a od preostale trojice, glas sam dao Hajlenderu zato što mi je njegova definicija najbolje urađena i u telu i u primeru, sa dobrim momentima).

Tu sam profe ne sekiraj se. Ionako si reko do 15 sta oces sada da ne gledam u studentkinje medecine nego u predrkani flegsip marke soni? Jea rajt kako da ne boli me kurac ne pada mi napamet uostalom jos samo avokado ne?

Pseto, no more excuses.

Hahahaha asi me sjebo postovao si dok sam kucao, aj sacu i ja da procitam sta nisam pa glasam

Bah-jocko i agilni

Mocart- lukac i glavni

Cajkovski-hajlender i uraczaganje

Pseto Glavni će pobediti ok?

Ne, pobedice loksi njemu dajem dva pojena

Ako bude nesto nereseno ovima koje sam prve pisao dajem prednost ako se to bude gledalo uopste

Ok, saću pregledam i objavim finaliste...

REZULTATI GLASANJA ŽIRIJA (finalisti označeni žutom bojom)

Grupa Bah

Bulgakov: jocko, Agilni
Kafa: jocko, Agilni
Advokado: jocko, Agilni
Pseto: Agilni, jocko

Grupa Mocart

Bulgakov: Armin VanBuuren, jewdja
Kafa: Glavni, Lukac
Advokado: Glavni, Lukac
Pseto: Lukac, Glavni

Grupa Čajkovski

Bulgakov: Hajlender, Krajsler
Kafa: Hajlender, Mladi Jelen
Advokado: Mladi Jelen, Hajlender
Pseto: Hajlender, uraczaganje

Molim članove žirija da daju prednost jednom od autora iz sledeća dva para:

jocko i Agilni

Glavni i Zeleni lukac

jocko i lukac(častio sam ga jbg ne mogu da povlačim sada)

A ovo je travestija jebena

Žiri je trebao da pretpostavi ovako nešto, pa je mogao pored imena svoja dva favorita da turi i prednost jednom...msm, ako dođe do nerešenog skora. A travestija je do jaja reč, realno:)