Prijava

Нисам завршио ни основну, нисам зидар. Ако будеш наставио да глумиш идиота, можда се и посвађамо. Прекини док ти је време.

REPOST DA NE OSTANE POSLEDNJI NA STRANI
SVI LEPO DODETE DA UPALITE SVEĆU SLOBI!!!
https://www.youtube.com/watch?v=2cn9ugmKz6U

http://forum.krstarica.com/showthread.php/287193-Slobodan-Milo%C5%A1evi%C4%87-ameri%C4%8Dki-%C4%8Dovek

I tako jedno jutro, neimenovani strazar zatvora u Seveningenu, je pronasao Milosevicevo telo.
Ceo sprat je zapecacen, I niko nije mogao da ga vidi.
Video ga je izvestan broj ljudi, koji je strogo kontrolisan.Od rodbine sin je dosao po njega.Sa njim jos dvojica ruskih patologa koje je PORODICA izabrala.
Dovezen je u Bg, i do sahrane kovceg nijednom nije otvoren.
Niko ga nije video.
Porodica deklarativno trazi dozvolu da prisustvije sahrani, koju ne dobija. I vrlo se lako miri sa time.
Biva sahranjen pred samo vece, bez krsta, opela, iako je po pricama svih u zatvoru bio vernik(ili postao svejedno).
Razlog za to je navodno u tome sto je vec palo vece te se opelo nije moglo sluziti.
Mira Markovic ne prisustvije sahrani, iako je prica o njihovoj bezgranicnoj ljubavi postala skoro legendarna.
Istraga o mogucem ubistvu Milosevica vrlo brzo se zatvara, I niko to vise ne pominje, pa ni sama porodica
Sahranjuju ga u dvoriste porodicne kuce, kao najsigurnijem mestu, od svakog moguceg skrnavljenja(I tamo je neko uspeo da preskoci ogradu i slika se sa glogovim kocem pored groba, a zamislite kako bi tek bilo da je sahranjen na javnom groblju!).
Sve je to malo cudno zar ne?
Vrhunac svih cuda tek sledi……..
Miloseviceva cerka (posto nije bila tih godina kako sama kaze u kontaktu sa porodicom) preko suda trazi zakazivanje ostavinske rasprave.
Da bi se rasprava odrzala, i da bi bilo doneto bilo kakvo resenje potrebna je umrlica iz Haga……Ali, gle cuda…….Te umrlice NEMA..Na zahtev suda upucen Hagu za umrlicom Slobodana Milosevica, odgovoreno je da ista NE POSTOJI.
Malo posle toga, Marija iznenada odustaje od ostavinske rasprave, i naprasno se seli u Crnu Goru.
Znaci mrtav covek je u kovcegu avionom preleteo nekoliko hiljada kilometara, prosao kontrolu na granici( na aerodromu u Holandiji) I to sve bez umrlice!!!
Da ne pricam o drugim implikacijama koje se pojavljuju…..
I koje u novom svetlu objasnjavaju sve cudne dogadjaje tih dana.
Zatvoren kovceg, nedolazak najuze porodice na sahranu, izostanak krsta i opela…

Mozda neko sa ovog foruma i ne zna koliko je bio u pravu kada je rekao da je Dacic nedavno putovao u Rusiju po misljenje……Samo je pitanje CIJE?

Дугорочно гледано, ништа то није чудно нити је нешто што се не може прекинути у једном тренутку. После Косовске битке били смо турски вазали, морали да шаљемо своју војску у њихове ратове. И Краљевић Марко се борио заједно са Турцима. Кад су Турци ослабили, деспот Стефан је раскинуо вазални однос. Срби у Турској после пада Србије били су одлични плаћеници. Срби у Угарској су се вековима борили по целој Европи за аустријски и мађарски рачун. Заузврат смо кад је дошло време узели Војводину. Приступили смо Тројном пакту, па раскинули. Слизали се са Американцима 1948, против Руса, па се и та идила завршила. Не знам зашто сада људи чуди то што прихватамо обавезе вазалне земље кад заиста јесмо вазална земља?

Осим тога, да ли је чудно то што Стаљин није наредио инвазију на Југославију 1948? Шта ли га је спречило...

Sam Veliki Župan Stefan Nemanja je postavljen na čelo Raške kao vazal od strane vizantijskog cara Manojla Komnena pa su posle njegovi potomci sagradili carstvo i ideološke temelje Srbije kao takve. Ko zna šta nosi sutra, možda Vičići budu nova loza kraljeva...

Лимени, јеси ли Недића прескочио случајно или намерно?

A, bio mi je u glavi, ali kad sam krenuo da pišem ispustim ga nekako.

Мислиш ли да је у реду то што је он урадио?

Иначе, занимљиво виђење си дао, еутаназирано и оперисано од сваког осећаја морала и етике, али суштински потпуно прагматично. Само, људи који су изгубили вољене током НАТО агресије неће то баш тако сагледати. Срећом, не спадам у ту групу, па ми је лако да се сложим са тобом, али да сам рецимо отац Милице Ракић, не бих жалио ни метка ни иметка за приређивање дочека наших "западних пријатеља".

Čuj, Granjka, ja ovako samo teoretišem, a kad bi Srbija stvarno pristupila NATO-u, verujem da bih se našao ispred Skupštine sa par molotovljevih koktela. I tu ne bih bio samo ja, i bilo ko dođe na vlast zna to dobro.

Je L' vi budale stvarno mislite da nećemo da uđemo u NATO?
I ne serite, ne bi taj protest otišao dalje od statusa na fejsbuku i internet peticija.

Ti bi bio ispred skupštine? Mislim da si sada isforsirao malo ovu izjavu.

Ako udjemo u NATO onda jebi ga.

Ti bi bio ispred skupštine? Mislim da si sada isforsirao malo ovu izjavu.

Jebi ga, nisam nijedne demonstracije propustio još od 9. marta. Čak sam se malo motao okolo i kad su palili američku ambasadu (mada nisam otišao na taj skup namerno). Ne znam zašto ne bih opet išao na neke potencijalne demonstracije.

I ne serite, ne bi taj protest otišao dalje od statusa na fejsbuku i internet peticija.

Možda nismo baš toliko kilavi i nikakvi kao što misliš. Ali i da ne bude protesta, onaj predsednik ili premijer koji bi stavio taj potpis mogao bi odmah da prestane da se bavi politikom, da se ne kandiduje ponovo. Pošto ogromna većina ljudi nije za ulazak u NATO. Mislim da je po NATO istraživanju podrška u Srbiji oko 13%.

Ma treba čitav sistem da se menja mamu im jebem svima.
I ove kao patriotske stranke su kurac. Što nema nikakvih protesta?

Лимени, теоретисање ме занима, зато те и питам.
Па, кад погледаш, стварно нисмо приступили НАТО-у, али смо га пустили да нам се шета по држави како хоће. Скоро му дође на исто. Додуше, то нам даје прилику да их малтретирамо и проређујемо када падне мрак.

Гледам сад немире у Грчкој, па ме ти подсети на оне чобане што шопају полицајце штаповима за стоку и бацају ватрене коктеле на владине зграде. Шта мислиш да се добија са тиме што би бацио молотовљев коктел на празну зграду? Или што би истим повредио неког полицајца? Замисли како је страшно да лежиш у болничком кревету са опекотинама другог и трећег степена, жена не може да те погледа, јер ти је фаца спаљена, деца осећају мирис твог нагорелог меса, боли те сваки покрет, а то све зато јер те је неки незадовољни лик из Обреновца/Београда/Атине спалио из беса према политичарима? Какав ефекат очекујеш од тога?

Ценим да је много часније понашати се као фон Штауфенберг. Али добро сад... питам само. Баци неку теорију.

Или што би истим повредио неког полицајца? Замисли како је страшно да лежиш у болничком кревету са опекотинама другог и трећег степена, жена не може да те погледа, јер ти је фаца спаљена, деца осећају мирис твог нагорелог меса, боли те сваки покрет, а то све зато јер те је неки незадовољни лик из Обреновца/Београда/Атине спалио из беса према политичарима?

Nek se priključi narodu, a ovako je sluga i plaćenik.

Rođeni u pravo vreme zaljubljeni kad je trebalo vas dvojca ste kao rajsko seme...

Granjka, taj potencijalni policajac bi sa veoma velikom verovatnoćom bio u masi, a ne bi branio tu zgradu. A naravno, u svakim demonstracijama bilo je sukoba sa policijom. Što ti razmišljaš o rizicima za policiju, u potencijalnoj situaciji kada neko uvodi tvoju zemlju u zločinačku organizaciju, a policija postavljena da spreči ljude koji hoće da se obračunaju sa tim nekim? A sigurno se ne bi ljudi okupljali da spale praznu zgradu, to je bilo više figurativno - zbacivanje sa vlasti toga ko bi potpisao pristup. Mada bi je možda i palili, ne bi bilo prvi put.
Što se tiče atentata, nije ni to Srbima strano.

Pošto ogromna većina ljudi nije za ulazak u NATO.

A pretpostavljam da je ogromna većina za smanjenje plata, korupciju i siromaštvo? Pa se zato ne dižu, a?
Realno u zadnjih 10 godina trebalo je da se diže kuka i motika bar pe'šes puta. A nije.
Jedino sranje je bilo oko gej parade, od svih stvari...
Tako da poštedi me toga da nismo mlitavi i kilavi, jer jesmo, zato nam se dešava sve ovo, i ne zaslužujemo bolje.
I ući ćemo u Nato, možda ne sada, možda ne za dve godine, ali ući ćemo, i ne samo to, nego ima da se salvi kao trijumf mudrosti vođe.

Ali i da ne bude protesta, onaj predsednik ili premijer koji bi stavio taj potpis mogao bi odmah da prestane da se bavi politikom, da se ne kandiduje ponovo.

Потписали су Бриселски споразум - народ ћути.
Потписали су СПП - народ ћути.
Потписали су ИПАП - народ ћути.
Потписали су СОФА - народ ћути. (то је ово говно за улазак фашиста у Србију).
Потписали су да се пољопривредницима смањи субвенција за 300% по хектару - народ ћути.
Потписали су да се смање плате и пензије - народ ћути.

Не видим да се било ко озбиљно побунио. Овде очигледно нема више народа. Тишина као на гробљу.