Prijava

I ući ćemo u Nato, možda ne sada, možda ne za dve godine, ali ući ćemo, i ne samo to, nego ima da se salvi kao trijumf mudrosti vođe.

Dok mi uđemo u njega, on će da se raspadne :)

Тишина као на гробљу.

Što glasnije ćuti, posle glasnije pukne. Živi bili. Samo mi žao što Srbe uvek mora neko od stranih sila da podbode da bi se pobunili protiv svojih idiota. Ne verujem da je ikad u Srbiji došlo do prevrata a da prsti neke velike sile nisu bili umešani.

Dok mi uđemo u njega, on će da se raspadne :)

Ah, stara "će crkne truli zapad, evo jioš malo, samo što nije" nada. :)
Inače navedena u enciklopediji Britanika kaou primer uz pojam wishful thinking.

Mi smo kao narod potpuno uništeni. Nesloga nas razjeda. Da smo udruženi oni bi nam svima mogli samo kurac popušiti. Nas u RS jebu kako hoće, ona debilčina ide u Srebrenicu. Hrane nas govnima svi redom, niko ništa ne preduzima puštamo da nas jebu kao stoku. Jebu nas balije, šiptari, EU,Amerika, svi. Debilni političari su plaćeni i Srbija je uništena totalno. Vojska- ukinuta je. Doktori idu iz zemlje, ostaju partijski kadrovi i sav ljudski šljam. Nisu samo ovi iz SNSa govna, govna su i svi ostali. Ma i Šešelj u usta ga jebem nikakva reakcija, totalno smo izdani kao narod. Boli kurac i vlast i opoziciju, oni svakako primaju pare iz inostranstva da nas jebu dokle god mogu.

Svesti vojsku na pedesetoro ljudi-dobrovoljaca i jedan tenk. Pristupiti NATO-u. Kad treba da šaljemo vojsku da ratuje za NATO, šaljemo samo ovih pedesetoro, zajedno s tenkom. Iako nam je vojska praktično nepostojeća, bugarin(namerno malim slovom) ne može da iskoristi priliku da napadne jer će NATO snage po ugovoru morati da intervenišu u našu korist.

Ne sekirajte se, kad uđemo u NATO ponovo ćemo moći i da imamo vojsku. Čak će biti i poželjno. Do tad, slabije.

Ah, stara "će crkne truli zapad, evo jioš malo, samo što nije" nada. :)
Inače navedena u enciklopediji Britanika kaou primer uz pojam wishful thinking.

Srbi su malo priprost narod, možeš da ih tako pripremaš metodom kuvane žabe, slabo će da primete, ali kad dođe do zvaničnog ne Hitleru, ne Staljinu, ne Turcima, ne ovom-onom, za to su uvek raspoloženi. Predstavljaš stvar kao da je istorija u jednom trenutku stala i da smo načisto propali, gledaš u sadašnji trenutak kao nešto što ne može da se promeni. Da se "sadašnji" trenuci nisu menjali tokom cele istorije, ništa se ne bi ni dešavalo? Pogledaj širu perspektivu. Gledaj stanje u 19. veku. Baš sam skoro imao veze sa dnevnikom austrougarskog ambasadora u Beogradu. Obrenovići su išli čas na stranu Austrije, čas na stranu Rusije (doduše, više Austrije), a narod je uvek pre bio za Ruse. Uglavnom, ko god je vladao Srbijom, pokušavao je da se klacka između Istoka i Zapada. Tako i sada.
Što se tiče mrtvila u društvu, pročitaj pripovetku Radoja Domanovića "Mrtvo more". Napisana u 19. veku. O društvu koje je slično današnjem. Pa ipak se nešto izdešavalo u poslednjih 100 godina, imali smo uspona i padova. Ovo je sad minus faza.
Nego, ne verujem ni da nas NATO toliko želi, jer bismo mogli da ispadnemo trojanski konj. Mislim da nam ne veruju.

Kad udjemo u NATO protiv koga se borimo? Rusije?

nato naiveci neprijatelj po srpsku bezbjednost!!1

Srbi su malo priprost narod, možeš da ih tako pripremaš metodom kuvane žabe, slabo će da primete, ali kad dođe do zvaničnog ne Hitleru, ne Staljinu, ne Turcima, ne ovom-onom, za to su uvek raspoloženi. Predstavljaš stvar kao da je istorija u jednom trenutku stala i da smo načisto propali, gledaš u sadašnji trenutak kao nešto što ne može da se promeni. Da se "sadašnji" trenuci nisu menjali tokom cele istorije, ništa se ne bi ni dešavalo? Pogledaj širu perspektivu. Gledaj stanje u 19. veku.

Ne znam odakle ti ideja da predstavljam stvar kao da je istorija stala. Naprotiv. Točak se kreće u napred i ne može se zaustaviti. To što za nas stvari idu u pravcu poropadanja i nestajanja to je već druga stvar, jbg.

Uglavnom, ko god je vladao Srbijom, pokušavao je da se klacka između Istoka i Zapada. Tako i sada.

A oni jadni mukice ne provaljuju koju igru igramo. Glupi stranci hehe.

Što se tiče mrtvila u društvu, pročitaj pripovetku Radoja Domanovića "Mrtvo more". Napisana u 19. veku. O društvu koje je slično današnjem. Pa ipak se nešto izdešavalo u poslednjih 100 godina, imali smo uspona i padova. Ovo je sad minus faza.

Sećam se kao kroz maglu. Nije ovo minus faza, kamo sreće. Ovo je faza žene koju muž bije, pa jebe, bije pa jebe dok joj to ne postane najnormalnija stvar u životu.

Nego, ne verujem ni da nas NATO toliko želi, jer bismo mogli da ispadnemo trojanski konj. Mislim da nam ne veruju.

Jok, nego će da nas ostave ko potencijalni Ruski mostobran, jer su eto tako glupi.

po ugovoru morati da intervenišu

Skeč godine

НАТО фашистима је јасно да ћемо им шукнути курчину с леђа ако буде нека фрка са Русима. Ми им требамо само као нека врста таоца и предмета спрдње према Русима, иначе Бугарска и Румунија су им ближе Русији и далеко значајније од нас. Реално гледано, ми ни НАТО ни Русима не представљамо баш ништа. Само сметамо и једнима и другима - нисмо ни на једној страни, а понајмање на својој.

Што се тиче улоге у НАТО-у, једино где би могли да се нађемо јесте да као Јапан имамо улогу искључиво као инжењерске и медицинске јединице. Али поента је да купујемо оружје од њих, а не да зидамо и лечимо.

А с обзиром да НАТО воде Немци из Америке и Немци из Немачке (Столтенберг сигурно није Шапанц, а ни Енглез, а само будала може да мисли да је Норвежанин) знају како су прошли у два светска рата и никада нам то неће опростити. А ни ми њима.

Stoltenberg je jedno od popularnijih norveških prezimena tbr

Nista nije gotovo dok samoproklamovani rusofil i kurcev predsednik ne potpise ovo. Do tada svako neka mu posalje najlepse zelje i savete
http://www.predsednik.rs/lat/kontaktirajte-predsednika

Sto rece ona ruzna Beckovicka, ko su ti ljudi koji glasaju naprednjake? Stvarno i ja se pitam, ne poznajem nikoga ko ih glasa, barem tako se deklarisu. A znam mnogo ljudi. Ustvari samo jedan kurcev frizer koga odjebem za dva minuta.

Ne razumem tu vrstu mazohizma u srpskom narodu, jasno je da je i budalu sramota reci da glasa izdajnike, pa opet glasaju.

Sve vise verujem da ne zasluzujemo postojati kao narod.

Македонија има овакав исти договор са НАТО земљама СЛОБОДНО КРЕТАЊЕ БЕЗ ИКАКВЕ ОДГОВОРНОСТИ . И шта се десило.Негде 2000 -01 НАТО возило комби улази код Велеса у контра смеру на ауто путу и директном удеси убија пет људи, шофер ,заменик министра ,његово жену и двоје малолетних дечака .Нажалосо овакве ствари се дешавају ... АЛИ, за ово недело НАТО војник иначе Данац добиоје два или три месеца робије , судиле су га Данске власти ...Само као пример шта значи то „СЛОБОДНО КРЕТАЊЕ“

НАТО фашистима је јасно да ћемо им шукнути курчину с леђа ако буде нека фрка са Русима.

Kurac je verovatno najubojitije što imamo trenutno. Ne sumnjam da se redovno useravaju od straha (na mesečnoj bazi minimum) na pomisao da 6 milki srba može da okrene ćurak naopako u ključnom trenutnku i da će morati da rekreiraju april 1941. all over again, samo je sad mala zemlja pa će ići brže.
A i tehnika je napredovala.

A oni jadni mukice ne provaljuju koju igru igramo. Glupi stranci hehe.

Naravno da provaljuju, zato nam i ne veruju. Ni Rusi ni Zapad.

Jok, nego će da nas ostave ko potencijalni Ruski mostobran, jer su eto tako glupi.

Mislim da im više odgovaramo neutralni sa slabom vojskom.

Ne sumnjam da se redovno useravaju od straha (na mesečnoj bazi minimum) na pomisao da 6 milki srba može da okrene ćurak naopako u ključnom trenutnku i da će morati da rekreiraju april 1941. all over again, samo je sad mala zemlja pa će ići brže.

Pa da, ali seti se recimo 1914. Politika je često takva da i mala zemlja može da predstavlja značajan faktor u velikim dešavanjima.

Trebali smo da se pridružima paktu 1941. Danas bi nas bilo nekoliko miliona više.

Naravno da provaljuju, zato nam i ne veruju. Ni Rusi ni Zapad.

Prosvetli me, kako mi tu profitiramo?

Mislim da im više odgovaramo neutralni sa slabom vojskom.

Moguće, mada primiiće Crnu Goru, tako da...

Pa da, ali seti se recimo 1914. Politika je često takva da i mala zemlja može da predstavlja značajan faktor u velikim dešavanjima.

Setimo se 1915. kad su i Bugari, u svom stilu udarili sa leđa.
Mala zemlja može i te kako da bude zajebana, ako front nije previše dug. Ako je okružena sa svih strana...ćao.

Prosvetli me, kako mi tu profitiramo?

Nikako. To je problem Srbije, nisam rekao da je to dobro.

Mala zemlja može i te kako da bude zajebana, ako front nije previše dug. Ako je okružena sa svih strana...ćao.

Sad je okružena sa svih strana, a moguće da u nekoj budućnosti neće biti? Ono, dešavaju se stvari, razvoj događaja, istorija, da li će NATO uvek da bude ono što je danas... Pitanje je i na šta će EU da liči uskoro.