Prijava

RS nikada neće ući u NATO, jedino ako SDS dodje na vlast a to nema šanse.

U principu, ja sam ZA ulazak u NATO. Da, bombardovali su nas. Koliko na pravdi boga - kako se to kaže - nisam siguran, ali ja to kapiram kao neku finalnu kaznu za sranja koja smo činili devedesetih. Realno, jeste Slobina politika unesrećila hiljade i hiljade života i to je došlo kao kazna. Jeste da smo mnogo oštećeni tim bombardovanjem, ali to je bio jedan od konačnih rezultata Slobine užasne politike. Vrhunac je bilo nezavisno Kosovo.

E, sad, da se vratim na NATO. Srbija je okružena članicama NATO (Crna Gora samo što nije pristupila) i u takvom okruženju je neutralnost veoma neprijatna. Nemojte sad biti nubine i pominjati Švajcarsku kao primer, pošto je to nebo i zemlja.

Kao glavnu pretnju u budućnosti vidim militantni islam i NATO je jedini mogući štit od toga. Ipak, ne isključujem sranje u BiH u nekoj doglednoj budućnosti, jer RS želi secesiju koju Zapad ne podržava, a ni muslimani nisu idioti da kao najveći gubitnici ratova 90-tih dozvole da im skoro pola teritorije ode. Plus što su im rane sveže. Jeste, i oni su činili zločine, ali su Srbi više zla naneli muslimanima. Nemojte sad pozivati na "klanja Srba tokom najvećih pravoslavnih praznika u WW2", pošto pravdanje klanja ljudi koji nisu tad ni rođeni nema smisla.

Elem, pošto je Srbija na osetljivom položaju i eventualni ozbiljni napredak ekstremističke islamske idealogoije ovde ima lep potencijal, NATO je spas. Možda država gubi deo suvereniteta, možda ćemo biti prisiljeni da damo NATO-u vojnu bazu, ali to je - ako se neželjene okolnosti dese - neophodno.

I za kraj, vama poremećenim putinofilima (pošto kod nas nema rusofilije, već teške putinofilije), najjednostavnije pitanje: Da li biste više voleli da Srbija liči na ultrakorumpiranu oligarhijsku državu ili na iole uređenije društvo u kom ne ubijaju tuce novinara godišnje jer pišu o korumpiranosti državnog vrha i ljudi bliskih vlastima? Zašto 90% vas ima familiju po "odvratnom Zapadu" i šalje vam pare, a ne u majčinskoj Rusiji? Zašto jurite trbuhom za krhom po usranom Zapadu a ne po divnoj Rusiji?

Sisajte kurac s tim licemerjem!

Jebo te fakultet, to što ti tripuješ da je fakultet ja riješim jednim dobrim ručkom u Novom Sadu za jedno popodne.

U principu, ja sam ZA ulazak u NATO. Da, bombardovali su nas. Koliko na pravdi boga - kako se to kaže - nisam siguran, ali ja to kapiram kao neku finalnu kaznu za sranja koja smo činili devedesetih. Realno, jeste Slobina politika unesrećila hiljade i hiljade života i to je došlo kao kazna. Jeste da smo mnogo oštećeni tim bombardovanjem, ali to je bio jedan od konačnih rezultata Slobine užasne politike. Vrhunac je bilo nezavisno Kosovo.

Dabogda dobio rak od NATO bombi debilčino.

Koji smo mi kurac ikome uradili? Mi smo se samo branili. I na Kosovu i u RSK i u RS, nikada nikoga nismo napali.

prov, jebo te pera luković. štetnije deluje na tebe od koka kole
enovine zero, od sad

Nas je NATO usrao za narednih 5 generacija.
Bombardovanje nije ništa šta nam uranijum radi.

Prov pa vi kroati ste već u natou lololo

Pa Srbin voli da prima samo domaći penis, strani već slabije. A ako si mislio na mene lično, ne znamo se, pa ne znaš ni da li ćutim ili ne.

Naravno da ne, iz tog razloga koji si reko to bi bilo totalno besmisleno.
Ti tvrdiš da bi bila pobuna, ja da ne bi.
Pričam generalno.

Rasni, zbog takvih kao što si ti i treba da budemo stigmatizovani kao šljam i svetski ološ. Eno u Americi milijarderi umiru od raka, iako nisu bombardovani. Ja sam dugo verovao da ti troluješ, to je jedan deo mene koji ima duboku veru u čoveka i smatra da takav nivo gluposti nije moguć, ali sad sve više brinem. Mlad si veoma, rođen posle rata ili u poslednjoj godini rata, nisi osetio grozote rata na svojoj koži, a ipak željno u sebi dozivaš rat, te da preko svog nerazvijenog kostura obesiš pušku, ako je moguće nezapadne proizvodnje. However, proizvodnja šlema treba dostići neki novi nivo, onaj koji bi regulisao glupost na terenu, jer mi je kao prva asocijacija na tebe u ratu slika kako nailazliž na neprijateljko minsko polje i kundakom udaraš loše kamufliranu minu ne bi li je onesposobio.

Uranijumske bombe leče?
Kako su deci u Hadžićima otpadali nokti jer su došli u dodir sa kontaminiranom zemljom?

Sličnih slučajeva ima i u Raškoj.

bili bi smo veci supci no sto smo sada ako udjemo u nato.jednog dana mozda i mi napadnemo neke jadnike slicne nama jer nato kaze da nisu kul.

Srbija može napasti jedino RS i Rusiju.

Faktografija, Rasni, faktografija. Mojne te rekla-kazala priče. To je isto ono kao "srpske bebe bacali lavovima" ili još genijalnija slika (painting) dečaka koji sedi pored očevog groba (pravoslano groblje u pitanju) a Novosti ili Politika to objavili uz komentar "FOTO: Srpski dečak sedi pored groba oca koga su ubili muslimani/Hrvati".

Granjka, pričo i meni čovek da je potomak Stefana Lazarevića. Ljudi pričaju, budale veruju... Elem, smatram da si nesposoban da čitaš knjige, pa ću da preporučim ovo, nađi nekog ko zna norveški pa nek ti prevede: https://snl.no/Stoltenberg

Ako se ipak osećaš avanturistički, pogledaj kritičku zbirku dokumenata: Thormod Torfaeus: Historia Rerum Norvegicarum

Da bi razumeo zašto je Jensov predak Karl Peter bio na toj čudnoj reči što predstavlja proglašenje nezavisnosti Norveške od Dansko-Norveške, pogledaj Hjalmar Hjorth Boyesen, The History of Norway (2011)

ljudi misle da je eu resenje.a zasto su za ulazak u eu?da bi mogli da rade u drugim zemljama tj da mogu da pobegnu odavde..i to je kao neko resenje za srb.a ovi iz eu nas vodaju kao majmune 15 god nece nas iako smo jeftina radna snaga, pre ce da prime irance jer su pametniji i kulturniji narod od nas.nas samo iskoriscavaju kao volove.treba da se priklonimo tamo gde pripadamo mada smo se verovatno sad i rusima smucili a zapad nas tek nece jer smo pravoslavci i jer smo za njih cigani mada ni oni nisu toliko savremeni koliko tvrde cim dele ljude po veri.

A kome to jebeno pripadamo? BRIC-u? Nesvrstanima?

Nas je NATO usrao za narednih 5 generacija

ко ли је тебе усро па си такав а рођен си годину дана пре бомбардовања а и не живиш у србији

иначе што се тиче бомбардовања уранијумом, прекините да серете и информишите се негде што није србин.инфо, професор физике који ми је предавао (емеритус, скоро академик, зилион неких научних радова) је ишао свуда по србији да мери зрачење, нигде нису рокали нуклеарним бојевим главама као што ви замишљате осим по косову и око врања и тог дела (још увек) србије

Rodjak mi je ratni doktor. Pricao mi je strahote o tome šta je uranijum uradio ljudima u Hadžićima.

Eh deco deco, da videti vi kako je bilo za vreme Tite, tad si mogao da spavaš na klupici u parku, ideš 10 dana u Tivat, pa se vratiš kući, pa za 10 dana opet odeš, ali tad u Pulu. I niko neće reč da ti kaže, možeš raditi šta hoćeš, a ne ovo danas, sve sektaši i pederi. Jebala vas Evropa i gej parade, vratite nam Titu.