Prijava

Ajde ne peni, imaš 20 pratilaca više zbog mene a nikada nisi ispunio svoj deo da mi modovi odaberu poster.

Ne penim kažem ti.
Odabrao sam ti da l poster ili reakciju nzm tačno

Boh brate lol, ali stvarno. Ti si bar normalan, nemoj ovakvim rečenicama da se spuštaš na nivo nekih dijabola sa sajta.
I stvarno, što ste se uhvatili Rasnog ko pijan plota. Jebem mu lebac svi živi spamujemo po sajtu, a što se tiče otvaranja spem ima Rasni sigurno nije jedini, ali iz nekog razloga samo on je često na tapetu.

EDIT: Prešao post na drugu stranu jebiga. Mislio sam Bohore na ovu rečenicu oko banovanja sa prethodne strane.

бохоре вози ме на пале преко ледина

Odabrao sam ti da l poster ili reakciju nzm tačno

Od NG mi je odabran samo 1 poster, a nije za to. Ova malverzacija se desila 25. decembra.

I stvarno, što ste se uhvatili Rasnog ko pijan plota. Jebem mu lebac svi živi spamujemo po sajtu, a što se tiče otvaranja spem ima Rasni sigurno nije jedini, ali iz nekog razloga samo on je često na tapetu.

ŠTO TE NE UBIJE TO TE OJAČA

Dobro je Rasni, iskuliraj. Ja samo ukazujem na neke stvari koje po meni nemaju baš logike, nemoj odmah da vileniš i time dodatno provociraš ljude.

Daj da vidiš kad u meni đavo povileni, đavo povileni
Daj da vidiš kad u meni đavo povileni, đavo povileni
Daj da vidiš kad u meni đavo povileni, đavo povileni
Daj da vidiš kad u meni đavo povileni, đavo povileni

gonzo
Dobro je Rasni, iskuliraj. Ja samo ukazujem na neke stvari koje po meni nemaju baš logike, nemoj odmah da vileniš i time dodatno provociraš ljude.

Pa baš me briga nek ih to provocira. Ako sam ja veći problem od npr vucicapedera nek i dalje nastave da pizde na mene. Odma skaču na nešto što i oni sami rade.

Pa dobro jebote, nemoraš i ti da budeš dijabola kao vučićpeder. Iskuliraj malo.

Otvaram temu oko 20. marta za presudu Radovanu, ne zanima me.

Gonzo ovo ti je 5-i Celtik post pls prestani
Vučić peder nema dan spema nemoj da kenjate

Vučić peder nema dan spema nemoj da kenjate

Koliko si puta sa njim imao normalnu konverzaciju a koliko puta sa mnom?

Ja sa njim uvek al ozb. Pitaj ga. On svakako tera svoje al je normalan
Ti si bio ok dečkić 3 meseca sveukupno al kapiram da te neko loži da se glupiraš

Onda ga fino zamoli da nam ne spemuje teme više

Pa ne spemuje. Ne duplira postove, ne otvara teme, svaki kuca i ima manje postova na Zvezdinim temama nego ti na Paćinim

Prebroj moje postove na kk paća zadnjih 100 strana (2000 postova), ako ima preko 30 ubij me odma.

Puca mi kuratz da brojim. A i nisi ti na sajtu samo zadnjih 100 strana

Brate ja nisam postovao na KK Paća već godinu ipo samo po 1,2 posta ponekad, od kad sam rekao direktoru da ih prestigne kk cz po broju strana.
Ali ja spemujem.