Prijava

Vukajlija

Dođe da troluje - izjebu ga opako i ostave mu 20€

23 godine, nigde ne studira... mmmmm
još mi samo kaži da voliš da jedeš pistaće
Jesi li razmišljao o Brankovom mostu? Tvoj problem je daleko gori od očeve devojke.

Zadovoljan sam životom. Imam posao i devojku. Ne znam zašto si stvorio takav utisak o meni. Samo sam želeo da znam, da li je neko od vas imao sličnu situaciju. I kako se izboriti sa osećanjima.

Drkaj ga dnevno 3-4 puta na nju i fantazija će nestati kao rukom odnešena, i opet ćes uzivati u zivotu. Dozivljavaćes svog oca kao oca, a ne protivnika. Srećno

Udri Smilju po fitilju :)

Ala bi se sikicala
al' mi ne da nana
kako cu se sikicati
kad ostanem sama

E ozb sada-uhvati je za picku kad budete sami.

Najbolje bi bilo da se kao slučajno pojaviš nag dok tata nije kod kuće. Pa da vidiš njenu reakciju i prema tome nastaviš dalju priču.
Ako vrisne, znaj da folira.

pitaj je da se igrate mame i tate

Najbolje bi bilo da se kao slučajno pojaviš nag dok tata nije kod kuće. Pa da vidiš njenu reakciju i prema tome nastaviš dalju priču.

Ne smem, šta ću ako pristane? Razumeš? :D

Koja si pička. Kako to misliš šta ćeš?

Ако пристане знаћеш да ти је ћаћа оженио курву.

Osveti mu se... Diro ti je mamu...

Ja imam gori problem, vjeran sam djecko ali tako kad se ne vidim 3 dana sa devojkom imam osecaj da bi ga metno u crnu ciganku a kamoli u pristojno zensko, a vidjamo se samo vikendom jos dva meseca. Postao sam sex addict, a nekad sam znao i po pola godine bez seksa

Prekjuce sam bio blizi nego ikad da iscimam neku klinku sisatu sto me smara godinu dve dana, samo da mi popusi, vec otvorio poruku da saljem i uzmem izdrkam pre toga i predomislim se hvala bogu

Poslao bi joj poruku, al' odgovor bi bio "seen at 11:23 p.m.".

Маестро ♦

Prekjuce sam bio blizi nego ikad da iscimam neku klinku sisatu sto me smara godinu dve dana, samo da mi popusi, vec otvorio poruku da saljem i uzmem izdrkam pre toga i predomislim se hvala bogu

razumem te , bolje je to nego da si poslao poruku, a potom izdrkao, pokajao bi se :-/

Koja si pička. Kako to misliš šta ćeš?

Lukiću, ipak to nije moja žena nego žena moga oca, znaš? Pa to onda malo komplikuje stvari. Da se tako nešto i desi između mene i nje, mislim da bi otac odregavao burno, ali me ne bi oterao iz kuće.

Ja imam gori problem, vjeran sam djecko ali tako kad se ne vidim 3 dana sa devojkom imam osecaj da bi ga metno u crnu ciganku a kamoli u pristojno zensko, a vidjamo se samo vikendom jos dva meseca. Postao sam sex addict, a nekad sam znao i po pola godine bez seksa

Prekjuce sam bio blizi nego ikad da iscimam neku klinku sisatu sto me smara godinu dve dana, samo da mi popusi, vec otvorio poruku da saljem i uzmem izdrkam pre toga i predomislim se hvala bogu

Tebi svaka čast za vernost. Mislio sam da to više ne postoji, bar ne kod muškaraca.