Prijava

Jebote još 2 para i okačio sam prolaznu kvotu 22 na temu ! Ahahahahahah idemoooo

Pogrešna tema hahaha

Najjaci su mi ovi sto kopiraju delove knjige i postavljaju ovde tipa fender

Шта сам копирао, 'леба ти?

Онда имаш побуну 1913. после Балканских ратова. толко о томе.

Да, али то није била организована војска као ОВК. Не у тој мери. Ова побуна 1924. је била слична, али те банде су биле мање, раштркане, слабо наоружане. Да су то биле озбиљне војске, и Србија, а касније и краљевина СХС би биле увучене у дужи и озбиљнији рат.

Seti se šta si čitao iz srpskog u školi, u koliko se dela iz 19. veka pominje arnautski zulum

Из српског?

Pocetak onog nekog dugackog posta tako deluje pa nisam valjda lud da citam vasa proseravanja. Ajd ovo carevo i nekako bar se zasniva na nekim spisima, kurcima ali ovo "popio sam tri zajecarca ispred prodavnice i znam da je to sve sa pokvarenog zapada" sranje mi stvarno ne pada na pamet da citam

i znam da je to sve sa pokvarenog zapada

Где ти видиш да сам споменуо "покварени Запад"? И одакле теби право да одређујеш ко је меродаван да пише овде (чији су постови у стилу лика који пије Зајечарца ипред продавнце, а ко се позива на историјске списе), кад ниси историчар. И ако се Цар позива на историјске списе, значи да и њега прозиваш да копира књиге.

Pa nije bilo uslova da se pravi nešto kao OVK, Albanija je tek pravila svoje institucije 20-ih, a bila je u jugoslovenskoj sferi uticaja, tj. zavisna od Jugoslavije. Mislim da niste svesni činjenice da je prva Jugoslavija bila zapravo ozbiljna država.

Где ти видиш да сам споменуо "покварени Запад"? И одакле теби право да одређујеш ко је меродаван да пише овде (чији су постови у стилу лика који пије Зајечарца ипред продавнце, а ко се позива на историјске списе), кад ниси историчар. И ако се Цар позива на историјске списе, значи да и њега прозиваш да копира књиге.

Hahaha koji ti je kurac? Nisam ni rekao da si ti pominjao zapad, ne? Nisam mi rekao ko treba da pise a ko ne, ne? Car se poziva na knjige, ne kopira(bar do sada to nije radio a sada ne znam jer je ono sto sam napisao da nisam lud da citam. Ono sto sam napisao ne vidis ali zato vidis ono sto nisam napisao? Iako se namestas da te izgasiram maksimalno odgovorio sam ti normalno i zavrsavam raspravu da vam ne jebem kud i kamo normalan razgovor...

qq druze ja znam da udari neko tj da neko baci onu malu bombicu a ne da se raznese u PG ja mislim da bi se sig jedno 2 nedelje ljudi pozatvarali po kuca pih samo da ne udare sad kad mi plata stigne moram neke patike da kupim sestri

И боље је да не настављамо расправу јер не могу да се удубљујем и да аналзирам шта си мислио, да сам ја мислио, да си ти мислио... и тако у недоглед.

Mislim da niste svesni činjenice da je prva Jugoslavija bila zapravo ozbiljna država.

Наравно да је била озбиљна држава и поред свих трзавица између Срба и Хрвата које су постојале већ од 1919. године. Ми били миљеници и Америке, и Британије, и Француске, док је Албанија је била у грађанском рату (била је република, па краљевина).

Гледам ову слику што је Олланик поставио и опет ми је нејасно што би ми били у ризичној групи. Да је наша војска и полиција на Космету, да смо кренули да терамо Шиптаре преко Проклетија, па да разумем. Или да је почело неко срање у БиХ па да помажемо Србе преко Дрине. Али оваква шака јада, каква је тренутно Србија, са Вучићем који само нариче над тужном судбином европских пријатеља, приказује макете неког оружја, не делује ми као озбиљна мета ИСИС-а.

Sa glupim ljudima se ne vredi raspravljati.

Ova mapa baš nije jasna, ne vidim kojim su se kriterijumima služili prilikom pravljenja iste. To jest, ne moguće je predvideti napade pojedinaca, a gotovo da ne postoji država u Evropi koja nema takvih pojedinaca il' nema u susednoj zemlji takvih pojedinaca. Ja bih lično i Grčku stavio u tu crvenu zonu, jer je gotovo nemoguće da tamo ne udare pošto su stub odbrane od širenja islama u Evropi.

Sećam se da sam čitao/gledao proročanstvo oca Tadeja (il' nekog drugog, ne sećam se tačno koga i da l' sam čitao il' gledao, jer bilo je to davnooo) snimljeno 99-e gde tvrdi da će nam uzeti Kosovo, da će biti veoma teško za život, i još dosta stvari koje je pogodio da ne nabrajam, zanimljivo mi je bilo to što je za početak trećeg svetskog rata naveo incidente na granici Grčke i Turske gde će ovi da zarate zbog izbeglica, to će ceo svet oterati u rat, a mi ćemo prvo biti neutralni i onda ćemo uzeti Kosovo i još neke teritorije, a za sve će nam pomoći ruski Car. Deluje mi kao da je taj dan veoma blizu.

Chule, malo sam razočaran što ti o tom proročanstvu pričaš kao "sećam se da sam čitao/gledao...". Mislio sam da Služba intenzivno radi na realizaciji.

Bilo zajebano '99. godine predvideti da će nam uzeti Kosovo, što jes jes

Kao ne znam, ja sad kažem tačan izvor ljudi bi odma to razglasili, ovako kad ne znaju tačan izvor nisu sigurni i to se desi i onda će pročitati u Kuriru/Blicu ko je tačan izvor i to pod naslovom NEĆETE VEROVATI ŠTA JE OVAJ ČOVEK PREDVIDEO (FOTO) (VIDEO).

Можда, Чуле, можда ће тако бити, али не пре 2023. године. Ово ће бити једно подуже светско тумбање. Неће јако као у прва два светска рата, али ће потрајати јер би у спротном цела планета била сјебана у року од одма' кад би се повадило нуклеарно наоружање.

Ma samo nek se kuva bez nas. Nek se rokaju koliko hoće ali bez nas.
Nek jebu majku ovima koji su nama jebali majku i podržavali iste te vehabije u BIH.

I ne daj bože da se zarati u Srbiji, sa ovakim vodjenjem države bi prošli kao na Sremskom frontu.

El došle napolitanke, Arm?

a mi ćemo prvo biti neutralni i onda ćemo uzeti Kosovo i još neke teritorije, a za sve će nam pomoći ruski Car. Deluje mi kao da je taj dan veoma blizu.

Ne bi da budem partibrejker, ali šta ćemo da radimo sa njim kad ga uzmemo nazad? Ili sa bilo kojom drugom teritorijom (Krajine i ostele pičke materine)?
Pošto imamo problema sa održanjem broja Srba i na ovim teritorijama koje su ostale, a ovi što su došli odozdo i zaposlili se po elektrodistribucijama i policijama teško da će da ostave dva stana i državni poso da bi se vraćali dole, iako ispovedaju bol golemi za kolevkom srpstva.