Prijava

Nemam sta da se raspravljam sa likom kome tata placa stan 4 godine da bi posle mogao da radi za 30k mesecno. Za mene niza rasa. Pozz

oblakmatori, covek sam sebe demantuje sve vreme

Moja devojka ne čita a bila je djak generacije i sad ima sve desetke. Niste vi čitači najpametniji sloj ljudi, dokle da ponavljam.

jok vi biznismeni ste najpametniji(ako si ti uopste biznismen) mislis da ce mercedes da te uzdigne iznad ostalih..ajde reci koliko ti zaradjujes i koliko imas godina

Ima kancerogene misli, ako se mislima mogu nazvati. Verovatno je lugar u Maloj Moštanici ili nešto slično...

23, izmedju 20-30 hiljada evra godisnje

ok to je dobro.a cime se bavis?

Radim u javnom preduzecu srbija sume i imam lesnike, visnje i jagode

stvarno?..sto nemas oraje?

Ја сам одрастао у Малој Моштаници, и лугар тамо велики је заљубљеник у акмеизам, објавио три збирке песама, нема једну руку, коју му је однео авај храст, и ради се печуркама, које убере сам. Неки мисле да је шаман.
Не разумем одбојност према читању. Ако ти је нелагодно читати, немој, али пусти да то важи за тебе, не генерализуј на остале људе. Ја сам такође неки курчеви "бизнисмен", па опет волим понекад више читати него дружити се са људима. Поготово ако брзо читаш, има таквих људи, обрстиш књигу осредње дужине за неколико сати. Што је то лоше?

Poruka za nacitane studente knjizevnosti i svih smerova filozofskog fakulteta:
Tata vam skupo placa skolovanje 4 godine da bi MOZDA dobili posao od 30k mesecno.
Razmislite da li ste ljudi ili govna.
Laku noc

Oraje nema, jer voli plodove koji su mu manji od muda.
Al sam te pronašao za mesto

Kakav je okus Pajtićevog, Vučićevog ili Vulinovog buljsona?

Vlademare, ja sam Bludnog sina za nekoliko sati procitao. Imam u kuci sve knjige od Bukovskog na polici, od drugih pisaca da ne pricam. Samo ne volim mnogo pametovanja i pravljenja pametnim zbog toga sto citas. Bukovski je imao muda, ostaje moj omiljeni pisac iako nas deli jedna stvar: on je alkoholicar, ja se napijem samo par puta godisnje, on je pio svaki dan, ja mesecima ne liznem alkohol

Поготово ако брзо читаш, има таквих људи, обрстиш књигу осредње дужине за неколико сати. Што је то лоше?

Potpuno slaganje ovde. Ja volim kad čitam da čitam u cugu, da me prožme kompletna radnja romana, novele, čega god. Knjige ozbiljnijeg opsega stranica čitam kroz dve nedelje (otprilike), morati razumeti da ja "čitam" i gomile jebenih nota, partitura, libreta i pički materina vezanih za muziku, kad bi se i to računalo u "čitanje" (što realno i jeste, jer muzika jeste vrsta jezika, a note simboli u istom) šio bih i najziljavijeg knjiškog moljca po količini pročitane literature, ha!

bukovski je izgledao ko mejmunko

Pročitah, btw, veliki deo opusa Turgenjeva, koje je vaše mišljenje o ovom ruskom velikanu?

Kazes ponekad vise volis citati negi druziti se s ljudima. Nabrojao si 10ak OMILJENIH AMERICKIH PISACA na ovoj temi. A gde su neomiljeni? A gde su evropski pisci? Da si od svakog procitao po 3 knjige, koliko je to? Ne citas ti ponekad druze, ti si knjizevni narkoman, ali ne osudjujem te, samo ne govori da si pametniji zbog toga

Oblace jesi pokazao tvojima svoje kratke price i ostalo sto imas na blogeru? Jel kazu TOO SINE ROOKAJ SAMO. jesu ponosni na tvoje zvanje profesora srpskog jezika i knjizevnosti?