Prijava

e jebem ti srbiju..i ti se pitas nesto u srbija sume a mene prosle god nisu hteli da prime ni kao fizickog radnika za jednu sezonu.a nacitaniji sam od tebe 5 puta

Tvoja riba mi kaže rokaj samo, ali imam obzira obično.

Dok si ti citao Selindzera sine moj ja sam pravo zavrsavao, mislim da je to bilo relevantnije od tvojih romana i diplome filozofa?

oblakmatori, zapinji najjace sto mozes ne stedi je ni malo.

Malopre si sumnjao da ona postoji a sad je vec rokas? Rokni neku pricicu o tome na svom blogu dok ti cale jebe bogu majku sto te nije izdrko

Hahahahaha labo al koliko si jadan da te ne primaju ni za fizikalca hahahhhha

Snup dog je smejurija brt, crnacki mc stojan

ne primaju me takvi kao ti, koji su od ove zemlje napravili septicku jamu

Vidis brt da ti dzabe nacitanost kad moras meni da popusis da dobijes fizicki posao? No homo

ja sam hteo da radim iz dosade..imam ja dovoljno.baba mi je ostavila stan imam kucu, deda mi je ostavio motel.ja samo od kirije zivim bolje od tebe..jeste mi ponekad dosadno pa hocu da radim

Hahahahahhahahaha bog. Bar da su ti ostavi i pameti malo. Eto ko danas sve cita i naziva se intelektualcem. Zavrsio sam i sa tobom

Poruka za nacitane studente knjizevnosti i svih smerova filozofskog fakulteta:
Tata vam skupo placa skolovanje 4 godine da bi MOZDA dobili posao od 30k mesecno.
Razmislite da li ste ljudi ili govna.
Laku noc

Da, u pravu si, treba ukinuti studije književnosti i kompletan Filozofski fakultet. Šta će nam to, samo bednici rade to, za 30k. Filozofija, istorija, sociologija, psihologija, književnost, gramatika - to beda, ukinuti, ili barem prezirati.

Kazes ponekad vise volis citati negi druziti se s ljudima. Nabrojao si 10ak OMILJENIH AMERICKIH PISACA na ovoj temi. A gde su neomiljeni? A gde su evropski pisci? Da si od svakog procitao po 3 knjige, koliko je to? Ne citas ti ponekad druze, ti si knjizevni narkoman, ali ne osudjujem te, samo ne govori da si pametniji zbog toga

Da sam krenuo da nabrajam svoje omiljene i neomiljene, američke i evropske pisce, bilo bi: a, vidi, kako se pravi pametan, u, je, kao, on je sve ovo kao čitao i sad je kao pametan. Inače, nisam primetio da sam igde napisao kako sam pametniji zbog toga što sam čitao više od nekog drugog.

ok, sve si nas naucio pameti priznajem

Бане дебели, nejbolje da pricaju o knjizevnosti oni koji nisu nista procitali, to bi ti bilo ok

Dok si ti citao Selindzera sine moj ja sam pravo zavrsavao, mislim da je to bilo relevantnije od tvojih romana i diplome filozofa?

:)
http://www.billboard.com/files/media/saul-goodman-breaking-bad-playlist-650-430.jpg

Profe očekujem J.B. Alimpić pod 3