Prijava

Šalabajzer, ne smiju bez moje dozvole.sta ja tebi da objasnjavam kad ionako ne mozes da ukapiras.

Jel zato što sam iz Bosne?

ja nisam ni znao da je ovo tvoja slika kada sam napravio pošalicu o tempu samo sam video temu reko jbg, puki :)

ja vidim moja slika, ali piše drugo ime

jednom sam išao na adu i na šetalištu ispred mene dva lika 25-30 godina lagano šetaju i jedan pušta sa mobilnog svedoka saradnika

Da nisam ja taj lik od 25?

ajde beži u kurac

Ja mislio da je neki od onih kurčevitih likova iz horora što poginu prvi.

Kad bi došao sa neduplog ne bi se tako ponašao ćoravi

Puki brate ne namćori se do jaja tema :)

Jel zato što sam iz Bosne?

Već sam govorio to, kod nas kažu da će dijete biti ljevoruko ako se zguza napravi. A da će biti muško, podrazumijeva se.

ocigledno je da si ti iz neke pecine u bosni

Kad bi došao sa neduplog ne bi se tako ponašao ćoravi

Ovo je bilo izgovoreno tonom gospodina koga smara televizija panonija, nemoj se ljutiti prijatelju, vidim da se poznajemo

Ili pod b) ratni profiter

пуки је нови ангел, има појас али сувозачев јебига сад

ko trpiuje da je uzvisen??ovde si i mene svrstao..ja koji sam se ponizio pred bogom-prvo i osnovno-pa onda i pred ljudima.koji je svoj ego sveo na minimum.sram te bilo klevetnice.ako postanem mod banovacu te zbog ovog trajno, kad god postanem a postacu veruj mi, moj je red

http://i.imgur.com/ugfNLDz.png

http://i.imgur.com/ugfNLDz.png

labokv
tebi je silovanje neki tezak zlocin.silovanje jeste neprijatno ali nije nista strasno.zene vole da dramatizuju i preuvelicavaju a smem ruku da dam da je svaka zena u svom zivotu sa uzivanjem mastala da je siluju.
jel ljubo zemunac bio u zatvoru zbog silovanja a zene su ga obozavale i bio je idol mnogima.skoro svaki kriminalac je izvrsio silovanje a znas da na kriminalce gledaju kao na vitezove koji postuju zene i slabije.pa ti vidi tu kontradiktornost.po tome i glup covek moze da zakljuci da silovanje nije toliko strasno koliko s e prica

ово сам давно хтео да окачим, још кад сам ја дошао у конфликт с лабокв-ом кад сам ишчепркао слику, па реко' нећу, ал' ето сад наишло, таман да се закључа тема.