Prijava

Zavetnici su stariji od SNSa.

I boli ih za izbore.

Zavetnici su stariji od SNSa.

I boli ih za izbore.

Sve što je starije od 2008 starije je od SNS-a, pa to i onda i nije neki kvalitet. Kao kad bi se neka zemlja hvalila da je starija od Amerike.
A za izbore ih boli, naravno. Zato i učestvuju na izborima. Ja kad sam nezainteresovan za nešto, a ja odmah uzmem to da radim, baš zato što me baš boli za to.

лол расни мамлазу

TAKOE RASNI ZAVETNICI SU NAJSTARIJA STRANKA NAJSTRIJEG NARODA

Oni su više neka organizacija nego stranka.

NEGO RASNI ŠTO IM SNS BOTOVI SKUPLJAJU POTPISE LOOOOL

звучи као мотобанда из зајечара

Ja sam čuo priču od lika koji je radio u diskontu pića da su zavetnici došli da kupuju robu za svoj kafić koji su imali ( ne znam ima li ga još, negde na dorćolu ) i da su dali falsifikovane pare

Ja sam čuo priču od lika koji je radio u diskontu pića da su zavetnici došli da kupuju robu za svoj kafić koji su imali ( ne znam ima li ga još, negde na dorćolu ) i da su dali falsifikovane pare

Ahhahahaha eto vidiš da su kraljevi.

I AJD DA IM OPROSTIMO ŠTO SU PLAGIJATORI JER JE ARKAN PRVI FURAO NEMANJIĆKI GRB

Oni su više neka organizacija nego stranka.

I Dveri su kao u početku bili organizacija, a ne stranka. Inače, stranka je po definiciji organizacija koja se bavi politikom i nastupa na izborima. U čemu je razlika?

Милица Ђурђевић - 3 у 1 (Вјерица Радета, Наташа Јовановић и Гордана Поп-Лазић у једној девојци.)

ŠTO IM SNS BOTOVI SKUPLJAJU POTPISE LOOOOL

Па то ти је неки изборни фер-плеј. Лололололо

Dveri bili divljaci koji su se zalagali da se pise srbski, a ne srpski, jer smo mi srbi, a ne srpi i onda dosao predstavnik boga pitaj ciji i upumpao opasne pare i laze radi to i to, glisic nije hteo da bude americki placenik, pa je napustio "stranku" a ovaj borko sad radi sve sto mu kazu sa svojim hash tagovima #sreca haahahh

Zavetnici su stariji od SNSa.

Rasni, ali na njihovoj stranici http://zavetnici.rs/?page_id=23 piše

Српски сабор Заветници је политичка организација, званично формирана на Сретење, 15. фебруара 2012. године у току окупљања на барикадама на Косову и Метохији и пружања подршке српском народу да одбрани своја огњишта, Устав наше државе и не дозволи успостављање границе између Србије и њене јужне покрајине. Управо датум и година у којој су Заветници основани симболично су одредили наш пут: Сретење, као дан подизања Првог српског устанка за слободу народа и обнове државности и 2012. година у којој смо обележили век од ослобођења Старе Србије и Косова и Метохије.

ali ovaj izraz ognjišta lolo kolko je zajeban

2012. година у којој смо обележили век од ослобођења Старе Србије и Косова и Метохије.

Lol, što obeležavaju vek od oslobađnja kosova a mi ga izgubili 99 znači držali smo ga u toj turi 87 godina

Jebo bi ja ovu sta

Свуда гурају неке рибе да их представљају. Тачно се види да нишане младе расније

taktika sa ribama nije usmerena samo na rasnog, mislim da je na sve muškarce. Moj ćale da zna za milicu odma bi glasao za zavetnike. Ljepa pamjetna djevojka srpkinja. Ovako pošto ne zna glasaće opet za dveri

Hahahahah Rasni podržava Zavetnike, a oni na komentare o Šešelju kažu da srpsku desnicu nikad nije vodio "naš čovek Srbin" hahahahaha