Prijava

Par 1: The Prof

Par 3: Jocko

Par 1: Txe Prof
Par 2: Ciklon
Par 3: Jocko

Професор
Форестер
Јоцко

Koliko ubedljiv poraz naopako hahahaha

I prođoh ko Zvezdana B-)

Par 1: Prof
Par 2: Ciklon
Par 3: Jocko

Drugi duel (Ciklon vs. Forester) je bio takav da se mirne duše glas može dodeliti bilo kojem takmičaru. Napisane obe sjajno, Ciklon u svom stilu koji kida. Forester sasvim drugi fazon, podjednako moćan, ali ono što je kod mene presudilo je što je Ciklon definisao nešto što je od naslova jasno i odavno vredno definicije (istina, prvi je prigrabio najbolji stih iz obe pesme, neka bude da je delom i ta odlučnost nagrađena), dok je Foresterovu definiciju neophodno pročitati da bi se povezalo s naslovom. Eto, nekako mi je prisutno zrnce usiljenosti kod njega, ali je to prikrio predobrim pisanjem.

Druga dva duela su bila lakša. Prof je odradio bez greške, sasvim logično objasnio stih na način koji se sam nametao, uz fenomenalan primer. Raćonija bih pohvalio za hrabrost iskakanja iz šablona, ali nije baš najsjajnija ideja. Jocko je definisao stih koji sam razmatrao, pa čak i započeo pisanje. Odradio je to u najvećoj meri bolje nego što bih ja napisao, ne računajući par "zev" momenata i preterivanja sa zagradama, dok mi se Krle, osim duhovitošću, ipak nije ničim preterano istakao (ni odabirom stiha, teme, poentiranjem)... ali rekoh, neki momenti su presmešni.

Sve su definicije bile za plus, bez problema.

Eto tako.

Par 1: Dvoumio sam se ali ipak moj glas dobija RAĆONI.
Par 2: THE FORESTER
Par 3: JOCKO

Par 1: Prof (Pohvale za bRaćonija i Zvezdu zvedanu, dosta se iskazao na ovom takmičenju)
Par 2: jebite se za koga da glasam kad ste obojica valjano odradili posao... Ipak Forester.

Dijaspora veli:

Par 2: Txe Forester
Par 3: Jocko

Hvala bata Joco i pozdravi gospodju Hadži Pešić B-)

Stevčo brt hvala za glas hehe nnč B-)

Раћони, тебра, мојне узнемираваш гласаче својим упадицама, буди господин:)

profe jel se tako keziš i duvačkoj sekciji orkestra? :)

за кога да гласам да проф изгуби?

1. Racjoni
2. Ciklon
3. Potporucnik Krle

Malo profo, mojne se ljutis B-)
Trebo si da proglasiš izbornu tišinu B-)

inace racjoni mi je poslao pvt da glasam za njega, i rekao da dovucem sto vise mase na glasanje posto zna da sam dosta uticajan ovde

Čemu to matori?
Pa sto na mene mi krivog ni duznog?

Pezosov gest za svako poštovanje