Prijava

Gledam u tastaturu i ne mogu da nađem reči...Barem sad znam da je i tebi dosadno sig

Oš umesto mene pišeš, Boh?

EDIT: Ipak ne

Hvala Agilni. Samo to pričam, ništa više

Naravno da ne. Bohor da učestuje u nameštenom takmičenju? Hahahaha

Agilni
Jeste menjanje šeme čudno, trebalo je furati "kostur" do kraja.

Ali bi tada Profu zapao možda ti, možda Cik a to je teži put do finala za njega kapiram pa je malo došlo do promene žreba :-)
Edit: Ipak da hahahaha

Organizator je Prof, ima puno pravi da duele diriguje (hehe, skeč) tako da budu iz njegovog ugla najzanimljiviji i najneizvesniji, jedino što onda nije trebalo pisati ono W1-W3... i ostalo.

Bohor da učestuje u nameštenom takmičenju?

Potkralo ti se jedno "da" xd

Evo promenih da bude više fer, izvinjavam se svima.

Ujebao si mi link definicije, zašto me miniraš!?!

Jeste Agilni on organizuje al da l si svestan koliko ova lakrdija baca senku na ostala časna takmičenja, a bilo ih je.
Sad kad neko nov uđe i vidi moje postove da l će da se prijavi na sledeće?
Ne bih rekao

Uvek će se prijavljivati na takmičenja. A to da je neko namerno oštećen, ne znamo. U glasanju sigurno nije. Kao što rekoh, na kraju skoro uvek pobedi najbolji. Samo jedan duel do sada mi je imao takav ishod da se apsolutno ne slažem, sve drugo je poprilično realno.

Opet se isfloiranim, unapred osmišljenim takmičenjima daje veštačko disanje 40 dana satrom lešu? Barem ih ne organizuje onaj povetarac.

Boh, šta je bacilo senku? Ja ću ti reći - ništa. Lepo se igramo, piskaramo, zezamo, obogaćujemo rečnik (šatro). Uvek će se naći neka zamerka, evo niko od takmičara nije imao neku posebnu, čak i kada jeste reagovao sam odmah i izlazio u susret. Deki je stavio primedbu na glasove pojedinih glasača al to sa organizacijom nije imalo nikakve veze. Tražili ljudi još neku pesmu u 1/4 finala - urađeno.

Ti, koji ne učestvuješ i fazon jednom si glaso (smeh), stalno nešto prdiš i zakeraš pa čak i sa tobom komuniciram a trebo bi tvoj trol da kuliram...ali neću.

Tvoj problem je što oš da si u centru pažnje stalno i misliš da si mnogo kul glava kad dolaziš ovde i kao razotkrivaš D Profa...Šta si ti? Paparaco neki?

Profe iskuliraj, nemoj da se štrecaš, smiri se ;)

Тхе Проф
Šta zezaš, Ag?

Ne zezam, bio ti je "TATIC" spojen s linkom i zažućen kao deo linka. Možda je neko od modova postavio (i ispravio).

Uopšte te ne trolujem čoveče. Nemoj ko pička da prebacuješ na šalu. Čitaj šta ti pišem
I Agilni ti je rekao gde je problem al ti ili si slep ili prevelika jajara da se osvrneš na to

Све осим Јоцкове убедљиве победе биће велико разочарење за мене.

Žiri će reći

EDIT: Ipak ne