Prijava

izijem flips pobedio

Kad mogu da glasam za Jocka i Agilnog? Jocko ima butine veličine Agilnog njih dvojca teško da mogu da igraju kolo.

Takmičenje je namešteno jer:
- dirigovani zreb predirigovan
- menjanje pravila
- poništenje glasova autora sajta
- se koristi kao paravan za reklamiranje
- jezik mržnje, pretnje i ucene što je mnoge navelo da odustanu
- odsustvo slenga na sleng kupu
- učešće organizatora
- nemanje kvoruma za glasanje
- agilni

Ovo za mržnju i pretnju nisam primetio. Ostalo ok je

Prećeno mi je putem pvt-a

I Prištavcu isto

Thumb vrisak
Тхе Проф
Sacam pretio Baronu, ako odustane ulećeš.

pre 6 dana
Thumb gipsy 007
deky_aod
Ne ulećem

pre 6 dana
Thumb vrisak
Тхе Проф
Koji si cigan

pre 6 dana

On je kosovar njih šatro stalno nego ugrožava, mani me

Po FAQ bar pola stavki povlači ban
Čak i reklamiranje defke mlađe od 24h

Пошто чекам жену на скајпу, ае да одговорим

- dirigovani zreb predirigovan ------ само је у полуфиналу било примедби које су другарски уважене на основу субјективних мишљења пар посланика
- menjanje pravila - ? не разумем ово, теме су биле другачије из кола у коло а правила су само пратила исте
- poništenje glasova autora sajta - хехехе (којих? докажи)
- se koristi kao paravan za reklamiranje - такмичења на овом сајту и јесу начин да се више дефки чита и буду боље оцене, брт, а ревијалне дефке нисам ја измислио већ само позајмио идеју са неких прошлих "натјецања", не знам у чему је проблем. Ево, нека модератори реагују и одмах банују сваког за кога мисле да је нарушено "+24х" правило (мене првог, претпостављам)
- jezik mržnje, pretnje i ucene što je mnoge navelo da odustanu - е јбг сад
- odsustvo slenga na sleng kupu - не бих се сложио. Различито перцепирање сленг као таквог није никако одговорност организације већ самих аутора
- učešće organizatora - И пре су организатори учествовали, ево учествовах и ја лично на Компарејшн Купу па сам одмах испао па шта? Људи су гласали тако, не разумем на шта циљаш...
- nemanje kvoruma za glasanje - Кворум на сајту одавно не постоји...осим главица које мисли да је њихово присуство на Форуму незамењиво. Ено, Каизен се смеје и боли га курац
- agilni - мораћу да се сложим

:*

мораћу да се сложим

Ok, gasi takmičenje

Lolčina. Pa žreb od grupa na početku jbg

the prof da li je vaza zena mozda bojana maljevic

Жреб правио Келт преко оног сајта, ја на почетку направио по пласману. Велики труд сам бацио у воду јер се доста људи није сложило. И ок сам био са тим.

Није, Армине...ал замало:)

aha znaci zena brata the forest

koga interesuje profova zena je mira furlan