Prijava

budi dobar limar i imaćeš para i ovde, nema potrebe za nemačkom

ali, što se tiče limara, drugarica iz srednje ima burazera koji je limar u austriji, došao posle tri godine šljake poršeom na odmor

Taj porše je doteran na popravku trebao bi znati to

O jeeee al' si glup, pa limar je čovek, šta ima ovde da ga tera na popravku. xD

Presao 400 000km dao zadnji dinar za njega,jedva platio kiriju za taj mesec.

Da si išao u gimnaziju znao bi to!!!

ma ovaj le legitimna glava, drugarica ove što mu je sestra ga obradila i udala se za njega posle tri meseca

lepa kuća, dobila i ona mečkicu b klasu jednu da vozi i tako

Danas je limar svako retko ko je majstor
Svako ume da zameni sajtne na Jugu a 1 od 135 zna da vrati na mere E270 2014 godište obavijenu oko bandere

Kakva hipsterska umrlica, obaviješ mečku oko bandere i ne trošiš se, eventualno na pojas potpišeš ožalošćene.

I sad ga vara sa kumom i sestrom utroje

sine, da sam neka glupača, kako bih se slatko udao u dvajes godina za nekog tunjavog biznismena

Bolje ti je uzmi nešto što nije medicinska.

I da ovi što pljuju po gimnaziji, istu nisu nikada mogli da upišu.

Rasni ajd idi budi glup na palama
Teže bilo upisati Ekonomsku od gimnazije u moje vreme kapiram i sada

Zapravo u bodovima tada od ekonomske samo teže bilo upisati carinsku
Kapiram da je sad i nema

Australija će pobedi ladno...

To za upis ne da se razlikuje od godine do godine, razlikuje se i od grada do grada.

Npr. kad sam upisivao srednju, trebalo za prirodni 88+, za društveni 92+ od 100.
Godinu dana (ili dve kasnije), na prirodnom su jedva popunili mesta, na društvenom slično.

Jedino oni smerovi (farmaceutski čini mi se) što nema svake godine, oni su valjda uvek visoki po potrebnim bodovima.

Jebo te porše, eno kajen u njemačkoj 8000€ odličan. CLS 8500€. Došu kod nas pa prodaju muda pod bubrege 20 ILJADA MEČKA VIDI JE KAKA JE jes bila dvaes iljada prije 10 godina.

Završi za obućara.
Pljuje po gimnaziji.